Pediatrė: „Vaikai panardinami į nepagarbos kultūrą“. Kaip tai spręsti?

Pripažinkime: beveik kiekvienas vaikas patyrė isterijos priepuolius, daužydamas tėvus ir rėkdamas. Bet jei toks elgesys iki dvejų metų yra gėdingas, tai vyresni vaikai turėtų suprasti, kad toks elgesys yra tiesiog nepriimtinas.

„Vaikas buvo apsėstas žaidimo telefonu, todėl paklausiau jo motinos:„ Ar ilgai jam skauda skrandį? “ Mama pasakė: „Manau, dvi dienas“.

Tada vaikas pasakė: „Užsičiaupk, mama. Tu nežinai, apie ką kalbi. “ Tada mama paniurėdama šyptelėjo.jam yra vos 10 metų. “

Vaikai

Deja, toks elgesys nustojo būti neįprastas. Vaikų elgesio specialistas teigia:

„Aš 29 metus dirbu gydytoju. Devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose tokie poelgiai ir posakiai tarp 10-mečių vaikų buvo ypač reti. Prieš dešimt metų tai buvo neįprasta. Šiandien tai tapo norma.

Amerikoje vaikai yra panardinti į nepagarbos kultūrą – tėvams, mokytojams, vieni kitiems. Būtent to TV moko: net televizija, ten tėvai vaizduojami kaip kvaili, atsilikę ar nesuspratę. To juos moko garsenybės ir internetas. To vaikai yra mokomi socialiniuose tinkluose. Jų moko bendraamžiai.

Jie dėvi marškinėlius, kuriuose rašoma: „Aš nesu drovus, tiesiog nemėgstu tavęs“.

Tačiau nors grubumas tarp vaikų tapo norma, daktaras pastebėjo, kad paklusnūs, padorūs vaikai vis tiek neišnyko – nes vis dar yra tėvų, kurie ugdo pagarbą jiems. Specialistas sako, kad niekada nevėlu pakeisti kryptį ir pradėti tinkamai auginti vaikus.

Štai trys pagrindiniai jo patarimai:

1. Pakelkite šeimą aukščiau vaiko.

„Šeima turėtų būti prioritetas. Šeimos vakarienė prie bendro stalo yra svarbesnė nei nesibaigiantys būreliai po mokyklos. Užuot be galo kėlę savivertę, išmokykite vaikus kuklumo “.

Vaikai

2. Neleiskite jiems atsiriboti.

„Jokių ekranų, kai kalbate su vaiku. patraukite telefoną. Jokių įtaisų prie pietų stalo. Išmokykite juos gyvo bendravimo meno “.

3. Nubrėžkite liniją ir nesidairykite atgal.

„Jei norite viską pakeisti, nesinervinkite. Kalbėkitės su vaikais ir tiesiogiai paaiškinkite jiems, kad nuo šiol namuose galioja naujos taisyklės: kaip mes kalbamės, kaip elgiamės, kaip bendraujame vieni su kitais. “

Per pastaruosius kelis dešimtmečius amerikiečiai bandė laikytis švelnaus ir draugiško požiūrio į vaikų auklėjimą. Bet sprendžiant iš moksleivių elgesio ir mokinių jautrumo, jis nieko gero mums neatnešė. Galbūt atėjo laikas pakeisti kryptį ir pradėti mokyti vaikus vėl gerbti kitus, o ne tik save?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].