Mokslininkai nustatė, kad 5 moteriškos savybės tikrai traukia vyrus

Dažnai pasitaiko atvejai, kai išvaizda tampa nesvarbi. Vyrai myli akimis, tačiau būtų neteisinga sakyti, kad kitos savybės nerūpi ir jie mato tik išorę.

Žemiau pateiktas sąrašas yra pagrįstas vyrų nuomonėmis, kurias jie išreiškė keliuose tyrimuose.

Taigi, čia yra penkios mokslu pagrįstos savybės, kurias turi moterys ir tai vyrams atrodo itin patrauklu.

savybės

1. Galvos pakreipimas.

Tyrėjai nustatė, kad moteris pakreipusi galvą, gali tapti patrauklesnė priešingos lyties atstovams.

Šiame tyrime vyrams buvo parodytos moterų nuotraukos, darytos iš skirtingų kampų ir skirtingomis jų menstruacinio ciklo fazėmis. Mokslininkai padarė išvadą, kad vyrams patrauklesnės yra nuotraukos, kuriose galva šiek tiek palinkusi, taip pat nuotraukos, kuriose moterys yra vaisingoje menstruacinio ciklo fazėje.

Tyrėjai pabrėžia, kad šie veiksniai daro įtaką tik grožio suvokimui, tačiau nėra griežtos sąlygos moterų patrauklumui.

2. Pomėgis rizikuoti.

Aliaskos universiteto tyrimo duomenimis, vyrams (taip pat ir moterims) tam tikras rizikingas elgesys yra labai patrauklus.

Pavyzdžiui, vyrai (taip pat ir moterys) tikrai įvertins priešingos lyties atstovo ar atstovės galimybes kopti į kalnus. Tačiau noras vairuoti automobilį su neužsegtu saugos diržu greičiausiai nepadarys įspūdžio.

savybės

3. Humoro jausmas.

Moterys mėgsta juoktis, bet, kaip paaiškėja, vyrai tai mėgsta taip pat. Tyrimai rodo, kad „humoro jausmas“ yra vienas bruožų, kurį žmonės nori pamatyti savo partneriuose.

Tačiau kai tyrėjai pradėjo giliau nagrinėti šią temą, jie nustatė, kad vyrai labiau vertina savo partnerių sugebėjimą juoktis iš jų pokštų nei gebėjimą juokauti. Nors moterys nori, kad jų partneriai patys turėtų gerą humoro jausmą ir tuo pat metu turėtų sąmoningumo.

4. Emocinis atvirumas.

Tyrimai parodė, kad žmonės, pasižymintis šios savybės turėjimu įgauna ypatingą patrauklumą priešingos lyties akyse.

Ši savybė parodo gebėjimą dalintis savo emocijomis su kitais, todėl tokie žmonės tampa patrauklesni kitų akyse. Mokslininkai mano, kad vyrus dažniausiai traukia tos moterys, kurias jie laiko suprantamomis sau.

Šiame tyrime vyrams buvo parodyti vaizdo įrašai, kuriuose vaizduojamos skirtingo temperamento moterys. Ir paaiškėjo, kad dailiosios lyties atstovės, kurias vyrai sugebėjo gerai „perskaityti“, jiems buvo labiau patrauklios.

savybės

Mokslininkai mano, kad šis supratimas suaktyvina atlygio centrą smegenyse, kuris verčia vyrą rinktis tokios moters naudai.

Taigi paaiškėja, kad kelias į vyro širdį eina per jo smegenis. Jūsų emocinis atvirumas gali padaryti gana stiprų įspūdį vyrui.

Bet tai nereiškia, kad dėl to reikia nustoti būti savimi. Niekada nepasiduokite jausmams ir mintims, nes įspūdis, kurį netikras žmogus daro kitiems, greitai išnyks.

5. Svarbiausias veiksnys yra asmenybė.

Vyrui grožis yra daugiau nei tik graži oda ir plaukai. Teigiami asmenybės bruožai yra veiksnys, turintis lemiamą įtaką vyrų suvokimui.

Tyrimo metu vyrai buvo suskirstyti į dvi grupes ir paprašė įvertinti moteris. Bet viena grupė turėjo įvertinti tik pagal išvaizdą, o antrosios grupės atstovai atkreipė dėmesį ir į savybes būdingas asmenybei.

Rezultatai parodė, kad antroji vyrų grupė moteris apibūdino kaip gražias, turinčias pačią įvairiausią išvaizdą ir kūno sudėjimą. Pirmos grupės vyrai rinkosi tik panašios išvaizdos ir figūros moteris.

Todėl teigiami asmenybės bruožai yra veiksnys, galintis pakeisti vyro požiūrį į moterišką grožį.

savybės

Šiame sąraše yra tik keletas bruožų, kurie vyrams atrodo patrauklūs. Tiesą sakant, yra daug daugiau.

Bet nesvarbu, kuriai lyčiai priklausote, niekada neturėtumėte išduoti savęs, kad įgytumėte tam tikrų „patrauklių“ savybių. Dažnai patraukliausias bruožas yra jūsų unikalumas. Todėl visada priimkite ir mylėkite save už tai, kas esate iš tikrųjų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].