Prisiminimai apie praeitį trukdo merginai mėgautis esamu gyvenimu. Nėra gerai, jei moteris gyvena prisiminimais apie buvusį vaikiną ir su juo turėtų santykių akimirkomis. Tokiu atveju merginos mintyse rutuliojasi visi susitikimai, visos ryškios situacijos, vykusios per romaną su buvusiu mylimuoju. Tai ją liūdina bei gadina jos nuotaiką.

Tačiau galvojimas apie praeitį gali pakenkti ne tik dabarčiai. Tokios mintys gali pakenkti ir ateičiai. Kokios klaidos, mintys apie buvusį vaikiną, apie praeitį, apie pasibaigusius santykius neigiamai veikia moters ateitį? Tai mes aptarsime šiame straipsnyje.

Noras įrodyti, kokią didelę klaidą padarė vaikinas

Merginos galvoje nuolat sukasi mintis, kaip įrodyti vyrui, kad jis prarado savo laimę ją palikdamas. Ji gali nuspręsti imti labiau rūpintis savimi, numesti svorio, patobulinti savo figūrą.

Visa tai nebūtų taip blogai, jei ji tai darytų dėl savęs, o ne norėdama kažką įrodyti savo buvusiajam. Didelė tikimybė, kad buvęs jaunuolis yra abejingas visoms šioms damos pastangoms.

Tokiu atveju ji nepasieks savo tikslo, o tik praras įprastą savigarbą.

Naujų vyrų lyginimas su buvusiu vaikinu

Nėra vienodų žmonių, todėl moteris neturėtų tikėtis, kad kada nors sutiks vyrą, panašų į savo buvusį išrinktąjį.

Mergina gali turėti tam tikrų pageidavimų ir norų. Tačiau ji turėtų būti lanksti ir žiūrėti į naująjį vyrą kaip į unikalų, jai patrauklų asmenį, o ne lyginti jį su buvusiu mylimuoju.

Priešingu atveju ji rizikuoja niekada neįtvirtinti savo asmeninio gyvenimo.

Troškimas nušluostyti nosį buvusiam vaikinui

Taip gali nutikti, jei buvęs merginos vaikinas po išsiskyrimo turėjo laiko susirasti naują merginą. Mergina norės parodyti buvusiajam, kad ir jai sekasi asmeniniame gyvenime, kad ji nėra niekam nereikalinga.

Tam ji gali pradėti susitikinėti su pirmu pasitaikiusiu vaikinu, o gal net už jo ištekėti. Vienintelė problema ta, kad skubotai užmegzti santykiai dažniausiai negali atnešti jai norimos laimės.

Viltis atkurti santykius

Reikia pripažinti, kad kiekviena mergina, išgyvenusi išsiskyrimą su vyru, vis dar turi vilties atkurti santykius. Tai normalu, jei moteris bando visais įmanomais būdais susigrąžinti savo vaikiną. Jei nė vienas iš jų nepadėjo ir viltis išlieka, vadinasi, jau yra problema.

Gyvenimas viltimi nebus pilnavertis. Mergina niekada negalės užmegzti naujų santykių, nes net nežiūrės į kitus vyrus. Dėl to ji taps nelaiminga.

Po išsiskyrimo moteris turėtų išanalizuoti savo ankstesnius santykius ir suprasti, kodėl jai juose nepasisekė. Padarius išvadas, būtina nustoti gilintis į praeitį, gyventi savo prisiminimais. Tai leis greitai stabilizuoti savo emocinę būklę ir pradėti kurti laimingą ateitį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].