Kiekviena moteris mėgsta jaustis svarbi ir reikalinga. Po kiekvieno nepavykusio pasimatymo moterys neretai bando išsiaiškinti to priežastis ir stengiasi, kad ateityje tai nepasikartotų. Vis dėlto, kai kurias moteris nesėkmės ištinka gerokai dažniau nei kitas, ir psichologai turi tam paaiškinimą. Jie teigia, kad tam tikrų tipų moterims asmeniniame gyvenime sekasi kur kas prasčiau nei kitoms dailiosios lyties atstovėms.

Viena mano draugė labai ilgai negalėjo suprasti, kodėl ji niekaip neužmezga santykių su jai patinkančiais vyrais. Norėdama tą išsiaiškinti, ji pasiteiravo savo pažįstamų vaikinų, kodėl jai nesiseka. Įdomu tai, kad jie įvardijo tą pačią priežastį. Pasirodo, draugė vyrų akyse atrodo ne kaip potenciali partnerė, o kaip mama. Būtent dėl ​​to sveikų santykių ieškantys vyrai nuo jos bėga.

Nuo kokių moterų bėga visi vyrai?

Žinoma, kiekviena moteris yra unikali, tačiau tam tikros moters savybės vyrus gali atstumti. Netrukus įvardinsime moterų tipus, kurie vyrus neretai gąsdina ir verčia bėgti neatsigręžiant atgal.

Mamytė

Vyrai mėgsta, kai jais kas nors rūpinasi, tačiau perdėtas rūpestis anksčiau ar vėliau ima erzinti. Turbūt kiekvienas vyras prisimena, kad vaikystėje mama neleisdavo vietoj sriubos suvalgyti bulvių traškučių, o žiemą visada primindavo užsidėti kepurę. Suaugusiam vyrui tokio rūpesčio tikrai nebereikia, tad nieko keisto, kad jis nenori tęsti santykių su tokia moterimi, kuri jam primena mamą.

Karjeristė

Moteris, kuri daro tai, ką myli, nusipelno pagarbos ir susižavėjimo. Vis dėlto, kartais tai gali pakenkti asmeniniams santykiams. Verslininkės ar vadovaujančias pareigas užimančios moterys stipriosios lyties atstovų akyse kartais atrodo pernelyg vyriškos.

Beviltiška nuotaka

Kai kurios moterys jau po pirmojo pasimatymo ima planuoti vestuves. Nieko keisto, kad tokios moterys į antrąjį pasimatymą dažniausiai nebekviečiamos. Atminkite, kad nė vienas vyras nėra sąmoningai pasirengęs santuokai. Santykių pradžioje visi tikisi malonaus laiko praleidimo ir neįpareigojančio bendravimo.

Taip pat vyrus gąsdina ir pernelyg skubotas supažindinimas su tėvais. Vyrams nepatinka, kai jiems daromas spaudimas, todėl geriausia neskubėti.

Pilka pelytė

Teigiama, kad vyrai myli akimis. Būtų sunku su tuo ginčytis. Kiekvienas vyras pasąmoningai nori šalia savęs matyti gražią moterį. Faktas yra tai, kad graži išvaizda nesąmoningai siejama su sveikata. Žinoma, nebūtina dieną ir naktį leisti grožio salone, tačiau rūpintis savo išvaizda yra nepaprastai svarbu.

Pinigų mylėtoja

Kai kurios moterys mano, kad vyrai privalo  jas išlaikyti. Žinoma, tai yra susitarimo reikalas, tačiau santykių pradžioje vyrus tai gali kaip reikiant išgąsdinti. Stipriosios lyties atstovai nori būti vertinami dėl asmeninių savybių, bet tikrai ne dėl piniginės storio. Atminkite, kad santykių pradžioje vyras jums tikrai nieko neskolingas, todėl nereikėtų prašyti pinigų manikiūrui ar naujai suknelei.

Išdavikė

Kiekvienas vyras nori, kad moteris būtų tik su juo, todėl išdavikės reputacija moters tikrai nepuošia. Jei vyras sužinos, kad ankstesniuose santykiuose buvote neištikima savo partneriui, galite būti pasiruošusi nuolatiniams jo įtarinėjimams.

Isterikė

Polinkis į isteriją atstumia daugumą vyrų.  Kuo vyresnis yra vyras, tuo mažiau jis nori skirti laiko aiškinimui „kur ir su kuo buvai“. Pykčio priepuoliai, ašaros ir riksmai vyrus tiesiog varo iš proto, tad nieko keisto, kad nuo tokių moterų vyrai bėga neatsigręždami atgal.

Auka

Dažnai sutinku merginų ir moterų, kurios visada viskuo nepatenkintos. Žinoma, kiekvienam pasitaiko blogų dienų, kai tikrai reikia paramos, tačiau kai kurioms moterims visos dienos yra blogos, ir visai nesvarbu, kas dienos metu nutinka. Net ir labai graži, bet nuolat verkšlenanti moteris nesugebės sukurti santykių su normaliu, adekvačiu vyru.

Dabar jau žinote, nuo kokių moterų vyrai dažniausiai pabėga. Tikimės, kad jūsų nėra šiame sąraše. Jei straipsnyje paminėti moterų bruožai jums kai ką primena, vertėtų šiek tiek padirbėti su savimi, ir tai jums gali padėti užmegzti tvirtus ilgalaikius santykius.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].