Kai moteris vyresnė už vyrą: tokių santykių pliusai ir minusai

Šiais laikais neretai pasitaiko porų, kuriose vyras jaunesnis už moterį. Ar tai atsitiktinumas ar natūralus polinkis? Pabandykime tai išsiaiškinti. Kodėl moterys renkasi 5, 10, 15 ar net daugiau metų už save jaunesnius vyrus?

Kai moteris vyresnė už vyrą

Pradėkime nuo to, kad, priklausomai nuo amžiaus skirtumo, priežastys gali labai skirtis. Kaip pavyzdį apsvarstykime 35–50 metų moters ir 8–15 metų už ją jaunesnio vyro santykius. Tokio amžiaus dama jau tiksliai žino, ką nori matyti šalia savęs. Jei savo amžiaus kategorijoje neranda vyro, turinčio jai reikalingas savybes, renkasi jaunesnį išrinktąjį.

Taip pat dažnai atsitinka, kad partneris pasirenka ją. Daugelis moterų galvoja: taip malonu – jaunas, karštas meilužis. Kartais gali būti labai sunku atsispirti.

Kodėl moterims patinka jaunesni vyrai?

Jauni vyrai dažnai būna romantiškesni.

Jie moka pasirūpinti savo antrąja puse.

Jie dažnai būna pagarbesni.

Tokie santykiai kelia ir glosto savigarbą.

Porose su dideliu amžiaus skirtumu pastebima seksualinė harmonija. Jaunas vyras ir brandi moteris yra savo seksualumo viršūnėje. Vyrams tai pasireiškia sulaukus vidutiniškai 16-30 metų, o moterims – 35-45 metų amžiaus.

Tokie santykiai visada yra aistringesni.

Dažnai jauni vyrai gali sukelti nesąmoningą motinišką meilę.

Moteris mažiau konkuruoja ir lengviau atleidžia trūkumus – „Juk jis dar toks jaunas“.

Kai kurių moterų nuomone, jauną partnerį lengviau perauklėti „pagal save“.

Moteris jaunėja kūnu ir siela. Atsiranda paskata rūpintis savimi ir atrodyti jaunesnei.

Nepaisant realaus amžiaus skirtumo, psichologinis partnerių amžius gali būti toks pat.

Tuo pačiu metu poros, kuriose moteris yra daug vyresnė už savo išrinktąjį, gali susidurti su šiomis problemomis:

Patologinis pavydas iš vienos ir iš kitos pusės.

Suaugęs vyras savo psichologines problemas sprendžia su „mamyte“.

Moteris pavargsta „atitikti“, investuoti į jaunystės ir grožio išlaikymą.

Pasmerkimas iš artimųjų ir/ar visuomenės.

Dažnai, laikui bėgant, jėgų pusiausvyra tokioje poroje keičiasi. Jei iš pradžių vyras savo išrinktosios siekė ilgai, gali būti, kad ateityje moteriai teks iš visų jėgų stengtis išlaikyti jauną mylimąjį.

Sunkumai su socialiniu ratu. Jo draugai neįdomūs moteriai, jos draugai – vyrui.

Įvairių kartų žmonės dažnai skirtingai žiūri į daugelį svarbių gyvenimo aspektų: kasdienybę, pinigus, vaikus, tėvus ir kt. Tai dažnai sukelia konfliktus.

Jauni vyrai, palaikantys ilgalaikius santykius, trokšta turėti vaikų. Tuo pačiu moteris jau gali būti mama ir nenorėti to išgyventi dar kartą arba neturėti tokios galimybės dėl savo amžiaus.

Tad ar moterys turėtų užmegzti santykius su jaunesniais už save vyrais?

Žinoma, galite susidurti su daugybe sunkumų, bet kas sakė, kad privalote bendrauti tik su bendraamžiais? Šis romanas truks mėnesį ar visą gyvenimą, niekas nežino. Tačiau bijodama problemų atimsite iš savęs galimybę išgyventi bene gražiausią savo gyvenimo meilės istoriją. O galbūt išvengsite didžiausio nusivylimo. Sprendimas yra jūsų rankose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].