Фото 8. Романтические полотна от Edwin Georgi

Norite sužinoti, ar buvęs vyras jūsų pasiilgo? Norite sužinoti, ar yra tikimybė, kad jis sugrįš? Visų pirma, svarbu suprasti, kad daug kas priklauso nuo paties žmogaus ir konkrečios situacijos. Neįmanoma pateikti vieno 100% universalaus atsakymo.

Tiesa yra tai, kad visi žmonės bent kartais pasiilgsta savo buvusiųjų, bet tai priklauso ir nuo konkrečių aplinkybių.

Kai mylime, malonumo ir euforijos zona tampa aktyvi, – lygiai taip pat, kaip ir vartojant kokainą. Organizmas išskiria daug laimės hormonų, todėl jaučiamės prisirišę prie kito žmogaus. Kai išsiskiriame, šis jausmas gali būti prilyginamas narkotinei abstinencijai.

Mes tampame priklausomi nuo kito žmogaus. Po skyrybų smegenys nustoja gaminti laimės hormonus. Mes nebejaučiame laimės ir malonumo, tačiau trokštame tą patirti. Gana dažnai pasiilgstame ne paties žmogaus, o to jausmo, kurį patyrėme jam būnant šalia.

Taigi, jums turbūt įdomu, kada buvęs partneris pradės jūsų ilgėtis?
Tai visada priklauso nuo aplinkybių. Jei jo gyvenimas įdomus ir turiningas, jam bus lengviau užpildyti tuštumą. Gali būti, kad jis jūsų niekada nepasiilgs. Kas kita, jei jis nuobodžiauja: tokiu atveju jis jūsų pasiilgs iškart po skyrybų.

Jei jis šiuo metu nežino, ko iš tiesų nori, gali būti, kad jis labai greitai sugrįš. Galbūt jis supras, kad jūs esate pati geriausia jo gyvenime sutikta moteris, ir norės kuo greičiau atgaivinti prarastus ryšius.

Jei jūsų buvęs partneris nesiunčia jums žinučių praėjus mėnesiui ar dviem po išsiskyrimo, gali būti, kad jam tiesiog reikia šiek tiek daugiau laiko.

Jei po skyrybų jo gyvenimas tampa blogesnis nei buvo anksčiau, jis iškart pradės jūsų ilgėtis, ir norės jus susigrąžinti. Vis dėlto, jei jam sekasi, gali būti, kad jis nė nesvarstys sugrįžti.

Kaip priversti buvusį partnerį jūsų pasiilgti? Nutraukite visus ryšius su juo. Koncentruokitės tik į save. Išlikite pozityvi. Išbandykite ką nors naujo. Būkite pati geriausia savo pačios versija.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].