Jei partneris turi šiuos 5 bruožus, būkite atsargūs: jis gali jus išduoti

Partneris laikui bėgant tampa mums pats artimiausias žmogus. Bet kokiems ilgalaikiams santykiams reikia pasitikėjimo, jie turėtų būti tvirti kaip uola. Jei jaučiate, kad partneris elgiasi keistai, turėtumėte sunerimti ir būti ypač atsargūs, jei pastebite bent vieną iš šių charakterio savybių.

partneris

1. Partneris tapo per daug paslaugus

Jei žmogus atrodo per daug draugiškas ir paslaugus, žiūrėkite į jį įtariai. Tokie žmonės puikiai moka paglostyti kito žmogaus savivertę, tačiau visada pereina prie kitos temos, kai bandote sužinoti svarbius dalykus apie juos. Paprastai anksčiau ar vėliau tokie žmonės vis tiek parodo tikrąją savo veidą, tačiau jau būna per vėlu.

pora, partneris

2. Jis neturi empatijos jausmo

Žmogui, kuriuo negalima pasitikėti ir kuris lengvai išduoda kažkieno kito paslaptis, paprastai būdingas visiškas nesugebėjimas įsijausti į kito situaciją, jis nejaučia empatijos. Tai yra gana logiška, nes žmogus, kurio sieloje yra bent kruopelytė empatijos, niekada neišduos kito žmogaus.

3. Jis yra narcizas arba egoistas

Žmonės, linkę į narcisizmą, nuoširdžiai tiki, kad yra visatos centras ir, kad viskas sukasi aplink juos. Tokie žmonės niekada nepripažįsta savo klaidų ir visada stengiasi apkaltinti ką nors kitą. Gali būti, kad jie apkaltins ir jus, jei suartėsite su tokiais žmonėmis.

partneris

Jie net bandys jus įtikinti, kad būtent jūs pastūmėjote juos priimti neteisingus sprendimus. Tokie žmonės išduos jus, kai tik gaus bent kiek naudos, nes jų ego jiems yra daug svarbesnis nei kitų žmonių jausmai.

4. Jis nemoka laikyti liežuvio už dantų

Tokie žmonės tiesiog nepaiso jūsų teisės į privatumą ir nelaiko kitų žmonių paslapčių atskleidimo kažkuo gėdingu. Jiems žūtbūt reikia kitų žmonių dėmesio ir pritarimo, todėl jie yra pasirengę atskleisti bet ką, net ir asmeniškiausią informaciją apie kitus. Ypač, jei tai suteikia jiems pranašumų arba padeda geriau atrodyti kitų akyse.

5. Panašu, kad jų galvoje švilpauja vėjai

Tokie žmonės, nors ir patys paskiria svarbius susitikimus, dažnai juos atšaukia paskutinę minutę. Su tokiais žmonėmis nieko negali planuoti, nes neaišku, kas pasipainios jų kelyje ir ką jie sugalvos. Tokie santykiai labai nestabilūs.

Tokiais žmonėmis visiškai negalima pasitikėti. Vieną dieną jie gali žadėti su jumis praleisti visą gyvenimą, o kitą dieną jau krautis lagaminą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].