Frazės, kurių nuoširdžiai mylintis vyras nebijo ištarti

Ne visi vyrai žino, kaip parodyti savo meilę. Vieni galbūt laiko meilės žodžius per daug saldžiais ir banaliais. Kiti gal iš vis nereikalingais, nes jausmai, jų nuomone, yra savaime suprantami. Vis dėlto galima išskirti frazes, kurių ištarti neturėtų bijoti joks nuoširdžiai mylintis vyras. Juk kaip kitaip moteris supras, kad jo jausmai tikri?

Nieko nebijok, aš šalia

Mylintis vyras nori apsaugoti savo moterį nuo visko, kas galėtų jai pakenkti ar ją įskaudinti. Jis padės spręsti jos problemas, pasiūlys savo pagalbą, nes ji jam brangi ir jis bijo ją prarasti. Todėl vyras nori, kad jo mylimoji žinotų, jog ji gali juo pasikliauti. Tam ir reikalingi šie žodžiai.

Noriu būti geresnis

Mylintis vyras nori tapti geresnis dėl mylimo žmogaus, kad antroji pusė jaustų jam pagarbą ir juo didžiuotųsi. Priversti žmogų keistis labai sunku, tad kai jis pats to nori, tai daug ką pasako apie jo jausmų nuoširdumą.

Man labai gera ir ramu su tavimi

Vyrams svarbu santykiuose jaustis lengvai ir ramiai. Jie nenori, bendraudami su mylimąja, jausti nereikalingos įtampos. Jie nori grįžti namo, kur jauku, patogu, tylu ir ramu. Pripažinimas, kad su mylimąja jis taip ir jaučiasi, yra svarus meilės įrodymas.

Kaip išgyvenčiau be tavęs

Šis pripažinimas taip pat gali būti suprastas kaip „aš tave myliu“. Juk jei vyras tai ištaria, vadinasi, be savo moters jam yra blogai. Ne taip gera, ne taip lengva. Mylimoji išsikovojo vietą jo širdyje ir įsišaknijo.

sielos draugas

Aš tavimi pasitikiu

Bet kokiuose santykiuose labai svarbus pasitikėjimas. Tikra laimė puoselėti santykius, kuriuose nėra vietos įtarimams ir abejonėms, kur net pavydas nėra nepasitikėjimo ženklas, o baimė prarasti mylimąjį. Jei vyras sako, kad pasitiki savo mylimąja, tai reiškia, kad jis tikrai ją myli.

Tu mane įkvepi

Mylima moteris vyrui yra kaip mūza menininkui. Paskatintas mylimosios vyras tampa geresnis, mandagesnis tiek artimųjų rate, tiek darbe. Jei jis prisipažįsta, kad moteris įkvepia jį gyventi, stengtis, dirbti, tai yra puikus meilės įrodymas.

Noriu, kad eitum su manim kartu

Proga gali būti bet kokia: įmonės vakarėlis, draugo gimtadienis ar kitas įvykis. Jei vyras kviečia mylimą moterį eiti drauge, tai rodo jo jausmų nuoširdumą ir tikrumą.

Gyvenkime kartu

Jei vyras yra pasirengęs dalintis su mylima moterimi gyvenimu ir siūlo apsigyventi kartu,  tai yra svarus jausmų tikrumo įrodymas. Gyventi kartu nėra lengva, tenka apšlifuoti kiekvieno charakterio aštrius kampus. Tačiau, kai myli, būti atskirai yra dar sunkiau.

Ar esate kam nors ištarę kurias nors frazes ar panašius žodžius? O galbūt jums pasisekė juos išgirsti iš savo mylimojo?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].