Dalykai, kurių ištekėjusi moteris neturėtų daryti šeimyniniame gyvenime

Kiekviena moteris svajoja apie stiprią ir draugišką šeimą. Tačiau ne visada tai lengva pasiekti. Yra dalykų, kurie pamažu naikina santuoką ir kurių geriau nedaryti. Tai galioja tiek vyrams, tiek moterims, tačiau dažniau šie dalykai priskiriami pastarosioms.

Ko nederėtų ištekėjusiai moteriai daryti šeimoje?

Elgtis savanaudiškai

Jei buvote vienturtis vaikas šeimoje, tada greičiausiai jums būdingas nesąmoningas įsitikinimas, kad pasaulis sukasi aplink jus. Santykiuose su vyru reikėtų pamiršti apie „aš“ kaip Visatos saulę. Juk šeimą sudaro daugiau nei vienas asmuo ir visi jie yra vienodai svarbūs.

tėvai

Šantažuoti

Šantažas, indų daužymas ir grasinimai išeiti pas mamą nėra geriausias pagrindas stipriai šeimai. Toks elgesys labai nervina ir piktina. Ir net yra šiek tiek vaikiškas.

Nespręsti konfliktų

Ilgalaikiai konfliktai, emocinis suvaržymas ir mažas savikontrolės lygis yra veiksniai, galintys sunaikinti net stipriausius jausmus. Nepalikite ginčų išsispręsti savaime. Neprivalote pripažinti vyro poziciją, jei jis neteisus. Tačiau stenkitės rasti kompromisą.

Aptarinėti savo vyro su nepažįstamais žmonėmis

Dažnai kyla pagunda pasidejuoti apie savo gyvenimą net ir nepažįstamiems žmonėms. Tačiau verčiau jai atsispirti, nes apkalbos gali atsigręžti prieš jus pačią. O geriausia visus nusiskundimus tiesiogiai išsakyti vyrui ir pabandyti rasti problemų sprendimo būdą.

Zodiako ženklai

Laikyti visus pinigus sau

Šiais moderniais laikais supratimas, kad vyras privalo uždirbti pinigus šeimai, jau yra pasenęs. Moterys taip pat siekia karjeros. Tačiau tai ne priežastis visą atlygį pasilikti vien savo reikmėms. Juk kuriate bendrą darinį – šeimą. Tad ir kapitalas turėtų būti bendras.

Maniškai rūpintis vyru

Rūpinimasis mylimu žmogumi yra normalu. Bet kai tai išsivysto į maniją, jį sunku pakelti. Skirkite laiko savo pomėgiams, susitikimui su draugais ar kitoms veikloms. Nebūtina būti mylimojo gyvenime visą parą. Kas per daug – tas nesveika, nesvarbu, ar tai geras ar blogas dalykas.

Ar sutinkate su šiais punktais?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].