Būdai, kaip flirtuoti su vyru, kad jis jūsų beprotiškai norėtų

Moterys nuo senų senovės žino būdų, kaip flirtuoti su vyrais, kad šie jų geistų. ir visai nebūtina tai parodyti tiesiogiai. Toks noras, išreikštas per užuominas ir nedidelius gestus, yra kur kas veiksmingesnis.

Tad kas sužadina vyrų susidomėjimą?

Sukurkite įtampą

Aktyvų vaidmenį santykiuose vaidina ne tik vyrai. Moterys taip pat gali imtis iniciatyvos. Pamėginkite sukurti tam tikrą įtampą, kuri dar labiau padidins pasitenkinimą buvimu kartu. Leiskite vyrui jus stebėti, sužadinkite jo vaizduotę.

Naudokite mėgstamus kvepalus

Kvapas yra svarbesnis, nei kartais manome. Viliojantys kvepalai geba susukti galvą ir ilgą laiką išlieka atmintyje. Labiausiai jaudina tie kvepalai, kuriuose yra vanilės ir muskato. Net pats kvepalų purškimo momentas gali būti labai viliojantis. Papurkškite kvepalus ant riešo, tada lėtai ir švelniai palieskite ranka per kaklą ir krūtinę. Šis veiksmas gali daryti stebuklus.

Pasakykite komplimentą

Vyrai yra išdidūs padarai, tad teisingas požiūris į jų ego gali nuversti kalnus. Sakykite jam komplimentus, ypač susijusius su jam svarbiais dalykais. Ar jis eina į sporto salę? Kalbėkite apie jo fizinę būklę ir domėkitės jo veikla. Jei jis yra muzikantas, paprašykite jo ką nors sugroti ar apsilankykite jo koncerte.

Švelniai palieskite

Prisilietimas yra galingas flirto ginklas. Švelnus prisilietimas, brūkštelėjimas ranka ar šnabždesys į ausį yra puikūs būdai. Taip jūs pademonstruojate savo žaismingumą su užuomina į kai ką daugiau, neperžengdama linijos, kurios nesate pasirengusi peržengti.

Netikėtai pabučiuokite

Užklupkite jį netikėtai ir pabučiuokite, kai vyras to nesitikės. Tik įsivaizduokite, koks bus jo veidas po tokio poelgio!

Ilgai nenuleiskite žvilgsnio

Akys gali būti iškalbingesnės už žodžius. Todėl verta išmokti provokuojančio žvilgsnio meno. Nebijokite pažvelgti jam į akis ir nenusukite žvilgsnio ilgą laiką.

Žaiskite rankomis

Įjunkite vaizduotę. Jei laikote taurę vyno, lėtai perbraukite pirštų galiukais per ją ir lėtai išgerkite gurkšnį vyno, žiūrėdama vyrui į akis. Rankos ir žvilgsnis turėtų kalbėti patys už save.

Švelniai atmeskite plaukus atgal

Šis flirto būdas naudojamas nuo seniausių laikų. Nors kai kurios moterys nesąmoningai tai daro, būdamos šalia vyro, kuriam patinka, labai gerai žinoma, kokį poveikį tai turi stipriosios lyties atstovams. Gražūs plaukai iš tiesų žavi vyrus. Atmeskite plaukus atgal lengvai ir natūraliai. Tuo metu geriau nežiūrėti vyrui į akis, kad šis veiksmas neatrodytų apsimestinis.

Atskleiskite jam, ko norėtumėte

Jei su partneriu esate ilgą laiką kartu, visai nebebūtina žaisti užuominomis. Galite jam drąsiai atskleisti, ko norėtumėte, ir kartu tai įgyvendinti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].