Blogos žmonos požymiai. Ar nors vienas būdingas jums?

Kaip atskirti, ar moteris bus gera žmona ar nelabai? Blogos žmonos paprastai išsiskiria keliais bruožais. Pasitikrinkite, ar jie nėra būdingi jums ar jūsų išrinktajai.

Visiems pasakoja savo problemas

Santykius kuria du žmonės, tad ir problemas jie turėtų spręsti dviese, be pašalinių žmonių. Žinoma, nieko bloga pasidalinti savo rūpesčiais su kitais, išsipasakoti. Tačiau jei moteris tik peikia savo vyrą ir visiems skelbia, koks jis blogas, tai jau prastos žmonos požymis.

Nepaaiškina nepasitenkinimo priežasties

Blogiausias dalykas, kurį galima padaryti konflikto metu, yra tylėti apie problemą. Ir jei moteris nenori atskleisti, dėl ko nepatenkinta, ir tiesiog būna įsižeidusi, tai jau manipuliacija.

Yra tik dvi nuomonės – jos ir neteisinga

Su tokiais žmonėmis sunku bendrauti, tačiau gyventi paprastai būna nepakenčiama. Kiek ilgai vyras atlaikys, kad jo nuomonės niekada nepaisoma?

Reikalauja būti tokiam kaip ji

Galbūt moteris sportuoja, skaito knygas ar lanko kokius nors užsiėmimus. Tačiau ar jos vyras privalo daryti visa tai vien dėl to, kad jai tai patinka? Turbūt ne. Jei žmona nori laikytis sveikos gyvensenos, tegul. Bet per prievartą versti vyro sekti jos pėdomis nederėtų.

Nepagrįstas pavydas

Taip, žmona myli savo vyrą ir nenori jo prarasti. Tik ar tai pateisina nuolatinį šnipinėjimą ir perdėtą tikrinimą? O kur pasitikėjimas? Truputis pavydo nėra blogai, bet viskas, kas peržengia ribas, nėra priimtina.

Ar sutinkate, kad šie požymiai netinka gerai žmonai?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].