Vienas žmogus gali būti labai sėkmingas ir galingas, tačiau poroje jo gebėjimai visuomet yra didesni. Vis dėlto, meilės galią taip pat reikia tinkamai panaudoti. Ekspertai papasakojo, kaip tai padaryti.

REKLAMA

Pinigus ir sėkmę galima pritraukti minties galia, tačiau ši galia ne visada mums yra visapusiškai prieinama. Tačiau santykiuose tai gali atsiskleisti šimtu procentų, nes įsimylėję žmonės dažnai padeda vienas kitam pradėti tikėti savimi.

REKLAMA

Dirbkite vienas dėl kito

Jei norite, kad santykiai ar santuoka būtų sėkmingi, turite rasti tai, kas jums abiem patiktų. Tai gali būti tiek tai, kas atneša pinigus, tiek ir tai, kas leidžia tiesiog tobulėti: tapyba, grojimas muzikos instrumentu, šokiai, sportas ir pan. Kai du žmones kažkas įkvepia ir jie tobulėja ta pačia kryptimi, tokie santykiai yra daug stipresni nei tie, kuriuose kiekvienas eina savo keliu.

REKLAMA

Raskite nors ką nors, prie ko galėtumėte kartu padirbėti. Tai padės pritraukti piniginę gerovę, nes anksčiau ar vėliau šis bendras verslas taps tikrai pelningas. Jei nepavyks, bent jau išmoksite būti komanda, o tai taip pat bus labai svarbu.

Padėkite vienas kitam

REKLAMA

Kartais pasitaiko, kad vienam iš įsimylėjėlių reikia skubios pagalbos. Nesvarbu, ar tai finansinė, ar dvasinė parama. Būna atvejų, kai žmogus tiesiog negali vienas susidoroti su visais iššūkiais ir sunkumais. Tokiais atvejais reikėtų vienas kitam ateiti į pagalbą. Tai bus naudinga, nes dvasiškai labai suartėsite vienas su kitu.

Padėdami kitai savo pusei, jūs tarsi sukursite bendravimo kanalą. Jei žmogus jums bus nuoširdžiai dėkingas, jo dėkingumas prisidės prie santykių stiprinimo, karmos apsivalymo. Dėl to abu žmonės visada tampa geresni, sėkmingesni versle, darbe ir, apskritai, savo gyvenime.

REKLAMA

Sakykite komplimentus

Priminkite savo žmogui, kad jis yra protingas ir viską gali. Bet kokie padrąsinantys žodžiai bus naudingi bendrai jūsų porai, nes santykiuose, kuriuose yra viskas, abu žmonės tobulėja ir siekia visko kaip įmanoma daugiau.

REKLAMA

Pavyzdžiui, jei jūsų mylimasis negali savęs realizuoti: jam nesiseka bendraujant su darbdaviais, verslo partneriais arba jis tiesiog bijo pradėti kažką naujo savo gyvenime, šiuo atveju svarbu suteikti savo žodžiams tam tikrą magišką atspalvį, paverčiant juos afirmacijomis. Tokiam žmogui sakykite: „tu gali tai padaryti“, „tau pavyks“, „tu esi puikus specialistas“ ir pan. Laikui bėgant, jis ar ji patys pradės tuo tikėti. Todėl jo ar jos gaunamos pajamos pradės didėti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.