Aštuoni dalykai, kurie vyrams moteryse atrodo atgrasūs

Vyrai ir moterys gali į tuos pačius dalykus žiūrėti visiškai skirtingai. Čia ir slypi daugumos gyvenimo nesusipratimų priežastis. Tai, kas patinka jums, nebūtinai taip pat patiks priešingai lyčiai. Štai keletas dalykų, kurie vyrams moteryse atrodo atgrasūs.

Nepašalinti plaukeliai

Plaukeliai pažastyse. Plaukeliai ant kojų. Daugeliui vyrų tai atrodo visiškai neestetiškai. Tai nevalinga reakcija, kurios šaknys slepiasi taip giliai pasąmonėje, kad sunku jų atsikratyti. Jei jūs reikalaujate, kad jūsų vyro veidas visada būtų nuskustas ir lygus, tuomet turėsite reguliariai daryti tą patį su savo plaukeliais. Taip bus tiesiog sąžininga.

Per daug makiažo

O kas pačiai patinka labiau: tikras obuolys ar vaškinė jo imitacija, net jei ji bus daug gražesnė? Vyrams, kaip ir jums, patinka viskas, kas natūralu. Jie neprieštarauja tam, kad makiažu pabrėžtumėte natūralų grožį, tačiau kai „tinkuojate“ veidą tokiu mastu, kad nebebūnate panaši į save, daugumai vyrų tai atgrasu.

Nesaikingai vartojamas alkoholis

Niekas nenori akylai stebėti moters, kuri tiek išgeria, kad nebėra atsakinga už savo veiksmus. Todėl, kai dalyvausite vakarėlyje ir norėsite atsipalaiduoti, neužmirškite normos, kiek galite išgerti, kad neprarastumėte kontrolės. Jei jau išgėrėte tiek, kiek pakeliate, išmokite pasakyti „ne“.

Neprižiūrėti plaukai

Faktai apie plaukus. Sužinokite, kurie jų nėra tiesa...

Kai išeinate iš namų nepasivarginusi išsiplauti ir bent susišukuoti plaukus, tai neatrodo labai patraukliai. Jei tai darote nuolat, neatrodysite natūraliau, tik atgrasiau.

Merkantiliškumas

Daugumai vyrų patrauklios yra išmintingos ir šiek tiek paslaptingos moterys, kurios domisi ne vien sandariai prikimšta pinigine. O jei moteriai terūpi pinigai, tai juos liūdina. Vadinasi, jei parodysite vyrui, kad jus nudžiugina tik brangios dovanos, ilgainiui jūs jam tapsite bjauri.

Perteklinis rūkymas

Šis punktas gali būti prieštaringai vertinamas. Daugelis rūkančių vyrų neprieštarauja, jei jų moteris retkarčiais surūko cigaretę. Tačiau daugumai nerūkančiųjų šis įprotis gali būti rimtas minusas. Rūkymas yra pavojingas ir neigiamai veikia jūsų (ir ne tik jūsų!) sveikatą. Be to, nerūkantiems tabako dūmų kvapas tikrai yra atgrasus.

Grubus elgesys

Stenkitės visada elgtis mandagiai, elegantiškai ir santūriai. Bet kokioje situacijoje ir bet kokiomis aplinkybėmis. Džentelmenus labiau traukia princesės nei storžievės moterys. Tad, jei esate įpratusi pagražinti kiekvieną savo frazę stipriu žodžiu, verčiau susilaikykite.

Pradėkite daugiau skaityti, plėskite savo žodyną ir sudominkite vyrą mintimis ir žiniomis, o ne tuo, kaip garsiai sugebėsite ką nors pasiųsti ant trijų raidžių.

Dirbtinis įdegis

Šis punktas susijęs su makiažu. Vyrams labiau patinka natūralus grožis. Jiems nepatinka dirbtinis veidas, dirbtiniai nagai ir blakstienos, dirbtinis įdegis. Ypač jei esate įpratusi „kepti“ soliariumuose, tai gali atbaidyti kai kuriuos vyrus.

Bandymas atrodyti „gražiai“

Tai, kad jūs švepluojate kaip vaikas, nuolat vartojate tik mažybinius žodžius ir elgiatės kaip „blondinė“ iš blogų anekdotų, visai nėra gražu. Tai erzina. Vyrams nepatinka, kai jų moterys apsimeta mažomis mergaitėmis, nesugebančiomis savimi pasirūpinti. Tai vienas iš dalykų, kurie vyrams moteryse atrodo atgrasūs.

Gausus kvepalų naudojimas

Aštrus kvapas užriečia nosį. Ir gali sukelti galvos skausmą. Kvepalai yra svarbūs, tačiau naudokite juos protingai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].