Ar verta su sutuoktiniu miegoti skirtinguose kambariuose?

Tiesą sakant, laimingos santuokos principai yra žinomi absoliučiai visiems. Bent jau bent jau intuityviu lygmeniu visi žino, kaip elgtis su sutuoktiniu.

Niekam ne paslaptis, kad be pasitikėjimo, abipusio supratimo ir paramos neįmanoma užmegzti darnių santuokinių santykių. Ir iš tikrųjų jokio artimo ryšio su žmogumi nėra.

Ar tai būtų meilė, ar draugystė, bet kokie santykiai reikalauja nusistatyti ir paisyti tam tikrų asmeninių ribų. Jie iš tikrųjų tampa pasitikėjimo ir abipusio supratimo patvirtinimu dviejų žmonių sąjungoje.

sutuoktiniu

Šiandien mūsų redaktoriai kviečia kalbėti apie tai, kaip išmokti gerbti savo partnerį. Ir svarbiausia – kaip parodyti savo partneriui norą kurti sveikus šeimos santykius.

LAIMINGOS SANTUOKOS PRINCIPAI

Ir čia turime tris pagrindinius klausimus.

  1. Kaip išmokti laimingos santuokos principų ir išmokti juos pritaikyti gyvenime?
  2. Kodėl kai kurie žmonės nusprendžia išsiskirti po pirmųjų santuokos metų?
  3. O kaip kitiems pavyksta gyventi ramybėje ir santarvėje iki pat senatvės?

Įkvepiantis atsakymas į šiuos klausimus buvo vienos iš mūsų skaitytojų pasakojimas.

„Nerijus ir aš esame vedę daugiau nei penkerius metus. Taip atsitiko, kad didžiąją gyvenimo dalį praleidome kartu vieno kambario nuomojamuose butuose “, – sako Kristina.

„Vedybinio gyvenimo pradžioje mes negalėjome sau leisti erdvesnio būsto. Šiuo atžvilgiu būti vienam su savo mintimis ir ramiai užsiimti asmeniniais reikalais, nė vienam iš mūsų beveik niekada nepavyko. Dėl to mano vyras ir aš nuolat turėdavome įvairių konfliktų.

sutuoktiniu

Žinoma, retai kada kildavo rimtų skandalų. Tačiau visur kilo mažų buitinių kivirčų.

Kodėl turėtumėte susitarti, ar langas turėtų būti atidarytas, ar uždarytas “, – šypsosi mūsų pasakotoja.

„Bet tik prieš pusantrų metų mūsų finansinė padėtis labai pagerėjo. Dabar turime galimybę persikelti į dviejų kambarių būstą. Ir galiausiai mums pasisekė atsikvėpti.

Dar prieš persikeldami su vyru sutarėme, kad gyvensime skirtinguose kambariuose. Iš išorės toks sprendimas gali atrodyti juokingas, tačiau vėliau mums tai tikrai padėjo. Išmokome klausytis ir tapome daug dėmesingesni vienas kitam.

Taip pat sutarėme, kad prieš įeidami į kambarį, turime pasibelsti. Jei kuris nors iš mūsų nori būti vienas, tu negali jo trukdyti, bet privalai susitarti, kad suprastum, jog tau viskas gerai.

sutuoktiniu

Kažkam gali atrodyti, kad tokiu būdu mes nutolome. Bet toks sprendimas, priešingai, padėjo mums suartėti ir išmokti jautriau vertinti laiką, praleistą kartu.

Sumaniai atlaikėme visus pasaulinius sunkumus ir galiausiai gavome atlygį. Esu įsitikinusi, kad kiekviena pora bent retkarčiais turėtų praktikuoti „bendrą atskirą pramogą“ , – apibendrino Kristina.

sutuoktiniu

Bet tiesa, kaip dažnai mes ignoruojame tai, kad kiekvienas asmuo turėtų turėti savo erdvę. Kiekvienas turi teisę į savo kampelį, kuriame galite trumpam pasislėpti nuo visų. Ir tikrai visiems reikia vietos, kur jūs galite tiesiog atsipalaiduoti ir surinkti savo mintis, neblaškomi išorinių dirgiklių.

Žinoma, mes neprašome jūsų nedelsiant persikelti į kitą kambarį ir miegoti su sutuoktiniu skirtingose ​​lovose. Tiesiog norėjome jums priminti, kad net jūsų artimieji kartais gali sukelti stresą ar nuovargį.

Todėl laikas nuo laiko būtina suteikti savo sielos draugui galimybę atsipalaiduoti nuo kompanijos ir netgi priversti ją jaustis truputį. Tokiu būdu vedybinis gyvenimas niekada netaps našta nė vienam iš partnerių.

sutuoktiniu

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].