Senovėje žmonės neturėjo laiko užduoti klausimų naujai sutiktam žmogui, atidžiai ištyrinėti jo įpročius, net vienas kitą pauostyti ne visada pavykdavo. Tačiau akimirksniu suveikdavo „atpažinimo mechanizmas“. Išgyventi padėdavo draugo ar priešo atpažinimo programa. Panaši programa veikia ir atpažįstant savo išrinktąjį. Svarbu pasitikėti šiuo mechanizmu ir neleisti abejonėms paimti viršaus.

Atpažinimo jausmas

Pirmasis jausmas, kai sutinkame sau skirtą žmogų, yra atpažinimas. Mums atrodo, kad pažįstame šį žmogų, atpažįstame net jo žvilgsnį!

Džiaugsmas be jokios priežasties

Kitas mus aplankantis jausmas yra džiaugsmas be realios priežasties. Jausmų audra, emocinė reakcija. Mums labai malonu su tuo žmogumi susipažinti. Jaučiamės taip, lyg traukiniu būtume atvykę į nepažįstamą miestą ir ant platformos mus pasitiktų mylimasis. Ir mes nejučia šypsomės iš džiaugsmo, jį pamatę.

Jokio nerimo ir įtampos

Dingsta nerimas ir įtampa. Visos problemos neatrodo tokios svarbios, jei esame šalia mums skirto žmogaus. Mūsų jėgos didėja, užplūsta energija, mes jaučiame, kad sielvartas nėra katastrofa, mes galime susitvarkyti gyvenimą. Mes gauname stiprią paramą vien dėl to, kad gyvenime atsiranda mūsų žmogus.

Iškalbinga tyla

Net be žodžių suprantame vienas kitą, kai būname su mums skirtu žmogumi. Galvojame tą patį. Juokiamės iš tų pačių dalykų. Klausomės tos pačios muzikos. Mūsų požiūriai sutampa.

Būname savimi

Būdami šalia mums skirto žmogaus, neprivalome stengtis būti geresni nei esame. Esame tokie, kokie esame. Nejaučiame baimės, kad atrodome negražūs, kvaili – jis mus priima, o mes priimame jį. Nėra prasmės apsimesti ar ką nors slėpti.

Surasti savo žmogų yra didžiulė laimė. Šis susitikimas suteikia mums papildomos stiprybės ir apsaugos. Jums skirtas žmogus yra ne vien meilė. Tai gali būti draugystė. Kiekvienas gali sutikti savo žmogų, tačiau dažnai abejonės ir kitų nuomonė mums trukdo pasitikėti savo jausmais. Bet pasitikėti verta!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].