Kiekvienas iš mūsų svajoja susirasti sielos draugą. Ir tai ne visada reiškia meilę visam gyvenimui. „Jūsų“ asmuo gali būti tarp giminaičių ar draugų.

Tai žmogus, kuris jus puikiai supras, kartais ir be žodžių. Žmogus, kuris suvoks jus tokį, koks esate, tačiau taip pat nuolatos skatins jus judėti į priekį ir tobulėti.

Tai yra asmuo, kuris jus išgirs, net jei tylėsite. Sutikti „savo“ žmogų yra labai didelė laimė. Ir, žinoma, didelė likimo dovana.

Čia yra pagrindiniai požymiai, kad jūs sutikote sielos draugą:

1) Jūs jaučiatės saugus šalia šio žmogaus.

Ramybės ir jaukumo jausmas jus užvaldo nuo pirmos susitikimo minutės. Sunku apibūdinti savo jausmus. Jaučiate, kad atradote savo sielos draugą, kuris atnešė jums ramybę.

2) Nepaisant to, kad esate skirtingi, jūs vienas kitą papildote.

Žmonėms, kurie iš pirmo žvilgsnio yra visiškai skirtingi, tačiau kai jie sujungiami, susidaro harmoninga sąjunga, kuri papildo vienas kitą.

3) Jūsų jausmai šiam asmeniui nėra tokie, kokie buvo prieš susitikimą su juo.

Jei jaučiate, kad šis asmuo yra ypatingas, kad net užmerktomis akimis galite jausti ir atpažinti jį, šis žmogus jums atrodo tarsi magnetas, tuomet tai jūsų sielos draugas.

4) Vadovaujatės tais pačiais gyvenimo principais, turite tas pačias vertybes.

Jei šis žmogus vertina situacijas taip pat kaip jūs, jei jo gyvenimo prioritetai sutampa su jūsų, tada jūs esate idealūs vienas kitam. Jūs turite vieną bendrą gyvenimo būdą dviem.

5) Jei kartu išgyvenote sunkius gyvenimo periodus ir vis dar likote draugais, tada susiradote sielos draugą.

Psichologijoje yra netgi toks terminas kaip atsparumas stresui, tai yra, žmogaus galimybė rasti išeitį iš bet kurios situacijos.

Jei jūs abu kartu išgyvenote sunkius laikus, jūsų draugystė išlaikė ne tik laiko, bet ir aplinkybių išbandymą, tai jūsų sielos draugas.

6) Galite įsijausti ir pajusti jo skausmą taip, kaip savo.

Gebėjimas spręsti kitų žmonių problemas ir jausti kitų žmonių išgyvenimus yra būdingas tik geriems ir kilniems žmonėms. 

Ir tai jie gali padaryti tik santykiuose su artimaisiais, tais, kurių likimui jiems iš tikrųjų neabejingi.

7) Net ir sunkiais laikotarpiais bei atsiskyrimo momentais jaučiate stiprų emocinį ryšį su šiuo asmeniu.

Jei radote sielos draugą, įsitikinkite, kad tarp jūsų atsiradęs ryšys amžinas. Ir net jei esate toli vienas nuo kito ir nematysite ir nebendrausite, pasąmonės lygyje jausite vienas kitą.

8) Kai surasite sielos draugą, jums nebereikės apsimesti.

Nereikia vaidinti, kad patiktumėte šiam asmeniui. Jokių kaukių, žaidimų ir apgaulės. Tik jūs abu, atviri vienas kitam, be išankstinio nusistatymo ir tai yra nuostabu.

9) „Savas“ žmogus ateina į gyvenimą dėl priežasties.

Nustebsite, tačiau jis ateina ne tam, kad atneštų harmoniją ir taiką, o tam, kad išmokytų jus kažko naujo ir paruoštų jus naujam gyvenimo žingsniui.

Suradę sielos draugą, įgysite neįkainojamos patirties, iš jo gausite naujų žinių ir įgūdžių, tapsite stipresni ir ištvermingesni. Tai yra pagrindinis jūsų sielos draugo pašaukimas.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].