5 priežastys, kodėl užmezgate santykius su netinkamais vyrais

Kai kurios moterys įsitikinusios, kad niekuomet nebus laimingos užmezgusios santykius. Baigusios varginančius ir „toksiškus“ santykius, jos pasineria į kitus, tačiau ir vėl patiria nesėkmę. Problema nėra ta, kad visi normalūs vyrai jau yra „užimti“, o ta, kad kai kurios moterys atkakliai nenori jų pastebėti. Dažnai nesėkmių priežastys asmeniniame gyvenime glūdi mumyse. Šios 5 priežastys padės suprasti, kas mums trukdo pasinerti į laimingą gyvenimą. 

išdavystė

5 priežastys, kodėl jūs užmezgate santykius su netinkamais vyrais

1. Jūs nevertinate savęs

Kai kurie iš mūsų yra tikri, kad nenori geresnio partnerio arba paprasčiausiai negali jo rasti. Dėl šios priežasties jie tiesiog toliau gyvena su žmogumi, kuris menkina jų tikėjimą savimi ir priverčia abejoti savo jėgomis ar patrauklumu.

2. Turite didelių lūkesčių

Daugelis suaugusiųjų gyvenime tiki pasakomis ir laukia „princo ant balto žirgo“. Deja, dėl savo didelių lūkesčių ir griežtų reikalavimų pati atstumiate vyrus. Juk jų net gerai nepažįstate, galbūt jau buvote sutikusi savo sielos draugą…

5 priežastys

3. Bijote būti viena

Yra moterų, kurios įsitikinusios, kad vienatvė yra blogesnė už bet kokius, net ir pačius nesėkmingiausius ir toksiškiausius santykius. Deja, bet taip tik žlugdote savo asmenybę ir patiriate rimtų psichologinių sukrėtimų. Nebijokite palikti vyrų, dėl kurių jūsų gyvenimas tapo nepakenčiamas. Kaip sakoma, jūroje yra daug daugiau žuvų.

4. Jūs dažnai užimate aukos vaidmenį

Ar uždavusios sau klausimą, kodėl susiduriate su netinkamais vyrais, nesugebate suregzti tinkamo atsakymo? Su šia problema susiduria nemažai moterų. Daugelis jų mieliau tiki, kad nėra vertesnių kandidatų į gyvenimo partnerius ir net neieško tikrosios problemų priežasties.

Tik kai pradėsite užduoti sau teisingus klausimus –  „Kodėl aš leidau sau taip elgtis?“,  „Kuo aš patraukiau šį vyrą?“  – galėsite lengvai pamatyti savo klaidas, jas išanalizuoti ir nebekartoti būsimuose santykiuose.

5. Jūs nežinote, ko norite

Kai kurios moterys linkusios skųstis, kad nesutinka to vienintelio, nors per gyvenimą jau buvo užmezgusios santykius su ne vienu vyru. Verta paklausti, kokį vyrą tokios moterys nori matyti šalia savęs. Dažniausiai jos atsako šablonais:  „protingo, gražaus, rūpestingo …“. Toks atsakymas leidžia suprasti, kad iš tiesų moteris nežino, ko nori.

Norėdami padėti sau išsiaiškinti, koks yra jūsų vyro idealas, paimkite popieriaus lapą ir išsamiai aprašykite, kokį įsivaizduojate savo išrinktąjį: ką jis daro ir kuo mėgaujasi, kaip jis atrodo, kokiai virtuvei jis teikia pirmenybę ir panašiai.

Tikimės, kad šios 5 priežastys padėjo jums suprasti, kodėl užmezgate toksiškus santykius. Nenusiminkite, tobulėkite ir dirbkite pačios su savimi, o tada ir laimė pasibels į jūsų duris!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].