5 gudrybės, dėl kurių bet koks vyras pasijus pamalonintas

Kai kurios moterys dėl tam tikrų priežasčių mano, kad vyrai yra abejingi komplimentams, tačiau iš tikrųjų jie taip pat mėgsta klausytis malonių žodžių. Juk tokio elgesio tikslas yra parodyti mylimo žmogaus reikšmingumą mums. Komplimentai gali sustiprinti jūsų vyro pasitikėjimą savimi ir padidinti jo atkaklumą siekiant užsibrėžtų tikslų gyvenime. Kokius dalykus turėtumėte atsiminti, jei norite, kad jūsų vyras pasijustų pamalonintas?  

1. Juokitės iš jo pokštų

Daugelis vyrų humoro jausmą laiko beveik pagrindiniu jų pranašumu. Štai kodėl jiems malonu būti žmogumi, kuris sugeba jus prajuokinti. „Mielasis, aš juokiausi iki ašarų!“, – patikėkite, tokia frazė nepaliks nė vieno abejingo vyro.

2. Skirkite dėmesio jo vyriškumui

Stipresnės lyties atstovai yra labai jautrūs kritikai ir greitai atpažįsta melą ir neapdairumą. Nereikėtų vadinti liekno kūno sudėjimo vyro Harakliu, girti tik už specifinius bruožus, poelgius ir laimėjimus. Pastebėkite jo jėgą, net jei jis tik vienu smūgiu įkalė vinį. Vyras bus labai patenkintas, net jei ir neparodys to.

vyras

3. Motyvuokite jį

Tikėjimas ir artimo žmogaus palaikymas yra labai svarbus laimingų santykių aspektas. Jei vyras abejoja savo sugebėjimais, nepamirškite jo nudžiuginti ir pasakyti tokias frazes kaip: „Aš tikiu tavimi“,  „Tau pasiseks“ ir panašiai.

4. Apsvarstykite savo veido išraiškas ir balso toną

Tai padės padaryti komplimentus mylimajam vyrui nepamirštamus. Ištarkite žodžius meiliai ir švelniai, galite pridėti ir gestų, pavyzdžiui, uždėkite savo ranką vyrui ant peties arba paglostykite jam nugarą. Tai dar labiau jus suartins.

5. Nelaukite ypatingos progos

Net jei ruošiate ugningą kalbą vyro gimtadieniui, atminkite, kad jūsų žodžiai gali pasimiršti tarp kitų žmonių palinkėjimų ir komplimentų. Pabandykite pagirti ir padėkoti savo partneriui be jokios priežasties.

Kaip jau minėta aukščiau, svarbiausia, kad jūsų žodžiai būtų nuoširdūs ir susiję su konkrečiais jūsų mylimojo bruožais ar veiksmais. 

Ar dažnai sako komplimentus savo vyrui? Kaip jis į juos reaguoja? Papasakokite apie tai komentaruose!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].