4 priežastys, kodėl santykiai netrunka ilgai

Dažnai atsitinka taip, kad žmogus bando rasti meilę, tačiau jam nepavyksta sukurti tvirtų ir ilgalaikių santykių. Bioenergetikos srities ekspertai papasakojo, kodėl taip nutinka. Ar jūsų santykiai netrunka ilgai? Laikas susimąstyti.

REKLAMA

Egzistuoja stebuklingi meilės dėsniai, kurių reikia nenumaldomai laikytis. Deja, jų laikymasis ne visada gali garantuoti laimę meilės srityje. Štai keturios priežastys, kodėl taip nutinka.

REKLAMA

Energija, susijusi su buvusiu partneriu

Viena dažniausių, bet ne itin akivaizdžių priežasčių yra energetinio ryšio su praeitimi buvimas, būtent su buvusiu partneriu. Atrodo, kad žmogus jau nutraukė santykius, bet vis tiek negali paleisti praeities. Jis galvoja apie praeities santykius, jaučiasi kaltas ar prisirišęs.

Nors aplinkoje atsiranda naujų žmonių, tačiau santykių su jais plėtoti neįmanoma. Taip yra todėl, kad kitas žmogus pasąmonėje jaučiasi atskirtas. Tai tęsis tol, kol nepaleisite praeities.

REKLAMA

Bloga akis

Jei jūsų aplinkoje yra labai neigiamas žmogus, jis gali tyčia ar netyčia jums pakenkti. Ypač pavojinga, jei šį žmogų skatina pavydo jausmas. Tai kažkieno kito pavydas, kuris dažniausiai sukelia didelių problemų ir vienatvę.

Kad niekas nenorėtų jums pakenkti ar jūsų nuvilti, stenkitės nepasidaryti priešų ir jokiu būdu niekam nesigirkite savo sėkme meilėje. Toks elgesys gali jus nuvesti į nepalankią padėtį. Neigiamos kitų žmonių emocijos atima iš jūsų sėkmę.

REKLAMA

santykiai

Jūs per daug skubate

Galbūt jūsų santykiai visada vystosi per greitai. Stenkitės mėgautis žmogaus bendravimu ir draugija. Neskubėkite prisipažinti meilėje ir kalbėtis apie šeimą, santuoką. Visa tai atbaido žmones. Energetiškai partneris dar nespėjo prie jūsų prisirišti, o jūs jau kalbate apie santuoką. Tai veda prie baimės atsiradimo, nes žmogus nesupranta, kodėl jūs taip skubate.

REKLAMA

Kitas didelis skubėjimo minusas yra tai, kad jūs neturite laiko tinkamai pažinti patį žmogų. Santykiai klostosi per greitai, antroji pusė yra visai ne tokia, kaip jums atrodo. Pripažinkite, taip nutinka labai dažnai.

Jūs bandote dominuoti

Pagrindiniai meilės sinonimai yra harmonija, ryšys, kompromisas, supratimas, pasitikėjimas. Jei santykiuose visada stengiatės parodyti savo jėgą ir užimti vadovaujančias pareigas, tai nieko stebėtino tame, kad santykiai labai greitai nutrūksta.

REKLAMA

Būsite laimingi ir galėsite sukurti tvirtus santykius tik tada, kai būsite malonus ir pozityvus žmogus. Tuomet galėsite rasti žmogų, kuris bus laimingas su jumis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].