3 dalykai, kuriuos vyras daro tik tada, kai tikrai myli

Akivaizdu, kad vyrai skirtingai vertina skirtingas moteris. Juk jie vieną iš jų myli, kitai meluoja, kurį myli, o trečią pamiršo. Todėl moterims turėtų būti įdomu sužinoti dalykus, kuriuos vyras daro tik tada, kai tikrai myli.

Pirmas ženklas, kad vyras tikrai myli, yra tada, kai vyras nori klausytis moters, nesvarbu, kokia tema vyktų pokalbis. Moterys dažnai kalba apie dalykus, kurie vyrams visiškai neįdomūs. Jie nesidomi kolegės nagų spalva, nesidomi, kiek metų kaimyno vaikui. Bet jei vyras tikrai myli, jis visa tai išklausys ir netgi pasiners į pokalbį. Domėsis toliau, prašys detalių ir pan. Juk meilė susijusi su susidomėjimu. Jei vyras stipriai domisi moterimi, jis klausysis jos sakomų dalykų.

Antrą dalyką paprastai daro nedaug vyrų. Ir tai susideda iš to, kad vyras atlieka mažus rūpesčio gestus. Pasiūlo striukę, užmeta antklodę, jei moteris jau miega, ir pan. Jei vyras myli, jo dėmesys yra nukreiptas į moterį. Jis rūpinasi, kad jai būtų patogu, jame pabunda noras rūpintis. Todėl svarbu stebėti, kiek vyras rūpinasi moterimi ir ją prižiūri.

Trečias dalykas yra daugiausia atskleidžiantis. Moteris kartais nori tobulėti, ieško naujų pomėgių. Čia svarbi vyro reakcija. Juk daugelis sako „pasiduok“, „tai ne tau“, „nedaryk nesąmonių“. Yra daugybė pavyzdžių. Tačiau mylintis vyras visada domisi moters raida. Net jei ji susigalvojo iš pirmo žvilgsnio keistą pomėgį, mylintis vyras palaikys ir padės, jei įmanoma. Daugelis vyrų bijo, kad moteris patobulės ir išeis. Bet jei vyras myli, jis padės tobulėti. Tada sąjunga bus laiminga.

Ar sutinkate su šiais punktais?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].