10 vyro, galinčio sukurti stiprią ir laimingą šeimą, savybių

Viena vertus, primesti suvokimą, kas yra „tikri vyrai“ ar „tikros moterys“, būtų kaip manipuliacija. Kita vertus, vis tiek yra tam tikrų savybių, kurios būtinos, kad vyras sukurtų stiprią ir laimingą šeimą. Į jas pravartu atsižvelgti, renkantis gyvenimo partnerį.

Padorumas

Viskas čia aišku be paaiškinimo. Kad užmegztum ilgalaikius santykius, reikia būti ne manipuliatoriumi, ne aferistu, o padoriu žmogumi, nesiekiančiu naudos tik sau. Tai, beje, taikoma visiems santykiams – tiek dalykiniams, tiek draugiškiems. Gebėjimas būti teisingam, vidinis moralės kompasas, ištikimybė savo žodžiui puošia visus žmones – bet kokios lyties, ūgio, svorio ir amžiaus.

Lengvas, tinkamas gyventi kartu charakteris

Jei kalbama apie nuolatinį partnerį, geras, lengvas charakteris be pretenzijų į dominavimą jam yra būtinas, kitaip gyvenimas virs nuolatine kova dėl teritorijos.

Gerumas

Tai savybė priešinga žiaurumui, agresyvumui, norui slopinti. Ji labai aiškiai pasireiškia gyvūnų, vaikų ir kitų silpnesnių žmonių atžvilgiu. Jei vyras yra pasirengęs padėti į bėdą patekusiems silpnesniems, paduoti ranką parkritusiam nepažįstamam žmogui ir priglausti išmestą kačiuką, tai yra geras ženklas santykiams.

Savarankiškumas

Ši savybė taip pat yra universali, ji puošia visus – tiek vyrus, tiek moteris, tiek senelius, tiek jaunuolius. Ji slypi tame, kad vienas žmogus pats neišnyks pasaulyje ir jo egzistavimui neprivalomi donorai ar palaikymas. Žinoma, kiekvienam prireikia artimųjų pagalbos. Bet tai nebūtinai turi būti visą laiką. Vyras, užsikoręs ant motinos, tėvo ar žmonos kaklo, ir nežinantis, kaip savimi pasirūpinti kasdieniame gyvenime, yra nepatrauklus.

Atsakomybė

Tai savybė, panaši į padorumą, tačiau su sunkesniu, liūdnesniu atspalviu. Padorus vyras pasirūpins, kad visi gautų vienodą apelsinų kiekį. O atsakingas supranta, kad šiems apelsinams nupirkti reikia pinigų, net jei nenori dirbti. Ypač jei yra vaikų. Ypač jei šie vaikai serga… Kiekvieno žmogaus gyvenime yra tam tikras skaičius nemalonių pareigų, „kryžių“, susijusių su vaikais ir tėvais, su sutuoktiniais. O atsakingas vyras juos nešioja oriai ir nesislepia po moteriškais sijonais.

Brandumas

Tai – gebėjimas kelti tikslus ir eiti jų link, atskirti pagrindinius nuo antrinių, tai, kas amžina, nuo paviršutiniško, suprasti savo veiksmų pasekmes, sutvarkyti erdvę aplink save ir apskritai savo gyvenimą. Suvokimas, kad savo gyvenimo autorius esate jūs, o ne kas nors kitas.

Lojalumas

Gyvenimas yra ilgas ir jame daug ko nutinka. Bet lojalumas – tai gebėjimas ilgai laikytis priimtų tikslų ir vertybių ir palaikyti santykius. Ištikimybė ne tik moteriai, bet ir draugams, ar pasirinktam darbui.

Emocinis intelektas

Gebėjimas suprasti ir atsižvelgti į aplinkinių žmonių jausmus, empatija. Gebėjimas suteikti emocinę paramą, teigiamas požiūris į mažus vaikus ir noras dalyvauti jų auklėjime nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Išvystytas strateginis mąstymas

Gebėjimas kurti sudėtingas logines struktūras, planuoti daugelį metų į priekį, sugebėjimas paaukoti trumpalaikį komfortą vardan didelių tikslų ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Drąsa

Tai yra polinkis į pagrįstą avantiūrizmą, gebėjimas veikti, ryžtingumas veiksmuose ir bebaimiškumas kritinėse situacijose. Tai yra vienintelė savybė, kuri nelaikoma universalia, kurios nesant būtų lengviau atleisti moteriai – juk ji dažnai turi rūpintis savimi dėl savo vaikų. Bet bailus vyras yra visai kas kita.

Ar pritariate šioms savybėms?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].