Ryškus užkandis, kuriam reikia tik išpjauti agurko vidurį ir mėgautis!

Skanus ir ryškus užkandis gali sukurti tikrai šventinę atmosferą prie bet kurio stalo! Tačiau kartais šeimininkei jiems paruošti reikia daug laiko ir pastangų …

Šiandien norime atkreipti jūsų dėmesį į dar paprastesnę ir greitesnę užkandžių versiją, kurią sudaro tik du ingredientai: švieži agurkai ir krabų lazdelės.

Jei norite būti visiškai tikslūs, originaliame recepte buvo trys ingredientai, tačiau radau būdą juos sumažinti iki dviejų.

Taigi, maisto gaminimui mums reikia:

  • Švieži agurkai – 2 vnt.
  • Įdarytos sūriu krabų lazdelės – 1 pakuotė

Ryškus užkandis

Gaminimas:

Agurkai supjaustomi taip, kad jų ilgis sutaptų su krabų lazdelių ilgiu.

Peiliu pašalinkite agurkų šerdį.

Ryškus užkandis

Užpildykite agurką krabų lazdele.

Ryškus užkandis

Kartokite tą pačią procedūrą su likusiais agurkais. Ir jūsų ryškus užkandis paruoštas! Supjaustykite norimo storio gabalėliais ir neškite ant stalo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].