Labai skanūs blynai be gazuoto vandens. Dedu vieną specialų ingredientą

Blynus mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji. Nepriklausomai nuo to, ar jie yra sausi, ar saldūs, jų skonis visada yra nuostabus. Pristatysime blynų be gazuoto vandens receptą! Tiesa, jums reikės vieno specialaus ingrediento. Blynai – puikus patiekalas skaniems pusryčiams. Jie beveik tirpsta burnoje. Gaminkite juos pagal mūsų receptą ir daugiau niekada nenorėsite jokių kitų blynų.

REKLAMA

Kaip juos pasigaminti?

Blynai puikiai tinka ne tik vaikams. Juos galima valgyti su uogiene ar šokoladu, kaip tik norite. Yra tūkstančiai galimybių pasigaminti įdarą, viskas pirmiausia priklauso nuo mūsų pageidavimų ir kūrybiškumo. Esmė – ne tik įdaras, bet ir gerai padaryta tešla, kurios dėka jie bus purūs ir skanūs. Taip pat svarbu, kad kepant jie nesuirtų. Kai kurie juos gamina įpylę šiek tiek pieno ir gazuoto vandens, mes turime visiškai kitokį receptą su slaptu ingredientu. Blynai bus gležni ir tirps burnoje. Atrodo, kad tradicinio recepto patobulinti nebeįmanoma. Įrodysime, kad tai galima padaryti.

REKLAMA

Reikės:

REKLAMA
  • 1 puodelio kvietinių miltų;
  • 2 kiaušinių;
  • 1 puodelio pieno;
  • 3/4 puodelio vandens;
  • žiupsnelio druskos;
  • 3 šaukštų sviesto arba augalinio aliejaus.

Sumaišykite ingredientus iki vientisos masės. Prieš kepdami įkaitinkite keptuvę. Paruošę tešlą įpilkite karšto vandens! Tai yra slaptas ingredientas, dėl kurio blynai būna labai purūs. Karštą vandenį reikia greitai sumaišyti su kitais ingredientais ir nedelsiant pradėti kepti. Atminkite, kad galima pilti tik karštą vandenį, verdančio vandens pilti negalima. Iškepus blynus belieka įdėti mėgstamą įdarą. Garantuojame, kad vos tik paragavę artimieji apsidžiaugs ir visada paprašys dar blynų, tad nespėsite jų kepti. Šis receptas taps jūsų mėgstamiausiu.

blynai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.