Nepaprastai skanūs močiutės čirviniai blynai. Išsikepkite jų nedelsiant

Kartais maistas stebuklingai grąžina į tuos laikus ir vietas, su kuriomis mes jį siejame. Šią savybę taip pat turi seni geri čirviniai blynai iš vaikystės.

Štai kodėl šiandien siūlome jums naminių blynų receptą, pagal kurį kadaise su meile kepė mūsų močiutė.

čirviniai blynai

NAMINIAI ČIRVINIAI BLYNAI

Blynai, pagaminti pagal šį paprastą receptą, visada yra traškūs ir skanūs. Susiraskite blynų keptuvę ir palepinkite šeimą šiuo skanėstu!

Jums reikės:

  • 200 g sviesto
  • 200 g cukraus
  • 3 kiaušinių
  • 80 g grietinės
  • 2 stiklinių miltų
  • 0,5 šaukštelio sodos

Gaminimas:

Pirmiausia kiaušinius išplakite su cukrumi.

čirviniai blynai

Į masę sudėkite minkštą sviestą, tada suberkite miltus ir sodą, išmaišytą su grietine. Kruopščiai maišykite, kol gausis vienalytė masė. Tešla paruošta!

čirviniai blynai

Dabar pradėkite kepti. Įkaitinkite elektrinę keptuvę, dažnai tai trunka ne ilgiau kaip 4-5 minutes. Paviršių sutepkite trupučiu aliejaus.

Įpilkite 2-3 šaukštus tešlos ir uždarykite keptuvę. Tačiau būkite atsargūs, nes tuo metu iš jos išsiskiria garai, todėl geriau iš anksto užsidėti pirštines, apsaugančias nuo karščio.

Paprastai čirviniai blynai kepa nuo 20-30 sekundžių iki 1,5-3 minučių. Viskas priklauso nuo jūsų įrenginio nustatymų. Patikrinkite paviršių, kad sužinotumėte, ar blynai jau iškepė.

Jei blynas įgavo auksinę spalvą, galite jį išimti. Norėdami tai padaryti, tiesiog mentele ar peiliu švelniai pakelkite blyną ir perkelkite jį į lėkštę.

Per labai trumpą laiką galite pagaminti skanius, aromatingus čirvinius blynus be margarino ir pieno. Patariama juos patiekti su grietinėle ar kondensuotu pienu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].