Šiandien jums parodysime nebrangų ir natūralų mišinį, kuris suteiks jūsų tualetui puikų kvapą. Unitazą išvalysite be jokių pastangų! Užtikriname, kad daugiau niekada nenorėsite grįžti prie parduotuvėje pirktų ploviklių.

REKLAMA

Kam jums reikia brangių pirktinių ploviklių, jei namuose jau turite pigesnių pakaitalų?

Jei savo virtuvės spintelėje turite pagrindinių kepimo ingredientų, skaitykite toliau. Juos galima išradingai panaudoti ne tik kepimui. Šiuos produktus galite naudoti vonios kambariui valyti. Pateikiame receptą, kaip iš valgomosios sodos, druskos ir trupučio eterinio aliejaus paruošti mišinį, kuris sutaupo daug laiko valymui.

REKLAMA

Naminiai tualeto valymo būdai

REKLAMA

Dubenyje sumaišykite maždaug 8 valgomus šaukštus maistines sodos ir 2 valgomus šaukštus valgomosios druskos. Tada įlašinkite kelis lašus mėgstamo kvapo eterinio aliejaus. Rekomenduojama naudoti gaivius eterinius aliejus, pavyzdžiui, mėtų, eglių ir pan. Šiame etape sausus produktus t. y. sodą ir druską sumaišykite kartu, nepridėdami vandens.

Tada užsimaukite vienkartines pirštines, paimkite šiek tiek drėgną šluostę ir eikite į vonios kambarį. Dabar laikas pasiraitoti rankoves ir pradėti valyti visus vonios kambario paviršius.

REKLAMA

Užberkite saują mišinio ant klozeto ir uždarykite dangtį. Nenuleiskite vandens! Leiskite mišiniui „daryti savo darbą“.

Išvalykite likusią vonios kambario dalį

REKLAMA

Pamatysite, kad naudodami paprastą valgomosios sodos ir druskos mišinį galite lengvai išvalyti tualetą. Mišiniu ištepkite kriauklę, čiaupą ir plyteles. Tuomet drėgna šluoste ištepkite priemone visą jų paviršių. Nuvalykite šluoste, ir viskas baigta. Natūralūs ingredientai, iš kurių pagamintas mišinys, lengvai susidoros su nešvarumais.

Po kelių minučių nuplaukite unitazą. Mišinys, per tą laiką pabuvęs klozete, tikrai dezinfekuos klozeto vidų. Dėl eterinio aliejaus visas vonios kambarys gaiviai kvepės.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].