Visata kasdien kalba su mumis, siųsdama mums ženklus ir įspėjimus vaizdų, skaičių ar dainų eilučių pavidalu. Visata taip pat gali atsakyti į klausimus sapnuose, jei žinote, kaip iššifruoti vieną ar kitą žinią ir atskirti paprastą sapną nuo Visatos ženklo.

REKLAMA

Patarimo galite kreiptis ne tik į artimuosius, bet ir į savo pasąmonę. Gauti atsakymą į aktualų klausimą padės jums Visata, kai būsite ramybės būsenoje. Būtent miego metu vyksta energijos mainai su kosmosu, ir kiekvienas gali gauti ženklą, kuris padės susidoroti su šia ar kita situacija. Bioenergetikos ekspertai rekomenduoja išmokti teisingai bendrauti su Visata ir paruošti savo pasąmonę priimti svarbius pranešimus.

Atsidūrę kryžkelėje, visada įsiklausome į save, kad nesuklystume pasirinkdami būsimą kelią ir elgesį. Sapnai mums nuolat atskleidžia paslaptis ir siunčia gana aiškias žinutes, kurias turime panaudoti savo naudai. Kreipdamiesi į Visatą su klausimu, nepamirškite, kad jis turi būti svarbus ir talpus. Pasirengimas bendravimui vyksta keliais etapais.

REKLAMA
  1. Miegamosios vietos paruošimas. Turite patogiai ilsėtis, todėl miegamajame svarbu atsikratyti visų nereikalingų daiktų. Knygų krūvos, seni laikraščiai, puodeliai – vizualinis triukšmas blokuos energiją, kaip ir telefonai, planšetiniai kompiuteriai bei kiti ryšio prietaisai. Maloni ir patogi aplinka padės gerai išsimiegoti ir nepraleisti svarbių Visatos siųstų žinučių. Svarbus vaidmuo tenka ir dekoro bei spalvų deriniams: jie turi būti malonūs akiai. Likus porai valandų iki miego, svarbu atsipalaiduoti ir pailsėti: nežiūrėkite televizoriaus ir venkite nemalonių pokalbių. Gali padėti paprasta meditacijos technika, padedanti atsikratyti įkyrių minčių ir nerimo.
  2. Pasiruošimas pranašiškam sapnui. „Užsakyti“ sau sapną nėra pati lengviausia užduotis. Svarbu pradėti nuo susitelkimo į problemą, kurią norite išspręsti, ir pasitikėti savo pasąmone. Taip pat svarbu sukurti tinkamą nuotaiką prieš pradedant sapnuoti, todėl būtina įsivaizduoti problemą bendrais bruožais. Tai gali būti vaizdai, daiktai ir vietos, kuriuos pasąmonė įsimins ir vėliau atgamins. Po to reikia pasirinkti asociatyvią daiktų seką, kad užprogramuotumėte save tam tikram sapnui. Tai gali būti figūrėlės, nuotraukos ar drabužiai. Kad visiškai atsipalaiduotumėte, bioenergetikos ekspertai rekomenduoja paleisti atpalaiduojančią muziką ir uždegti žvakę arba smilkalus. Prieš užmiegant, šalia lovos reikėtų padėti rašiklį ir užrašų knygelę, kad galėtumėte užsirašyti savo sapną.
  3. Sapno iššifravimas. Per naktį galime pamatyti kelis sapnus, kurių kiekvienas nurodys į pagrindinį klausimą, tačiau pateiks skirtingus vaizdinius. Svarbiausia įsiminti kuo daugiau informacijos ir ją kuo išsamiau užsirašyti. Svarbu atkreipti dėmesį į detales, vaizdus, žodžius ir net oro sąlygas, jei tokių sapne bus. Taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į emocijas, kad užfiksuotumėte pačias įdomiausias akimirkas, kurias labiausiai įsiminsite. Svarbu patiems išsiaiškinti rezultatą. Nepasikliaukite sapnų knygomis, kurios gali nuvesti į aklavietę. Pagrindinis atskaitos taškas yra emocijos. Jei pabudus emocijos bus teigiamos, viskas bus išspręsta laimingai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.