Vėl užsikimšo kriauklė ar tualetas? 5 patarimai, kaip valyti kanalizacijos vamzdžius

Kiekvienas žmogus žino, ką reiškia užsikimšusi kriauklė ar tualetas. Nesvarbu, ar jūsų kanalizacija yra visiškai užsikimšusi, ar ne, vis tiek turite kuo greičiau tai sutvarkyti. Siūlome keletą patarimų, kurie padės išspręsti šią problemą be santechniko pagalbos.

1. Kepimo soda. Kartu su druska, actu ir dideliu karšto vandens slėgiu soda yra gana pajėgi išvalyti užsikimšusius kanalizacijos vamzdžius. Sumaišykite 1/3 puodelio acto su tokiu pačiu kiekiu sodos. Mišinys pradės putoti, todėl nedelsdami supilkite jį į užsikimšusį vamzdį.

2. Kabliukas iš vielos. Paimkite įprastą pakabą, pagamintą iš vielos, ištiesinkite ir sulankstykite taip, kad atrodytų kaip kabliukas. Įstumkite jį į kanalizacijos angą ir iš užsikimšusio vamzdžio ištraukite viską, ką galite pasiekti.

3. Stipri karšto vandens srovė. Užpildykite kriauklę maždaug iki pusės karštu vandeniu. Paimkite sanitarinę pompą ir uždėdami ją ant kanalizacijos angos, tvirtai paspauskite aukštyn ir žemyn.

4. Verdantis vanduo. Tai pats lengviausias būdas atkimšti užsikimšusius vamzdžius. Užvirkite vandenį ir perpilkite jį į kanalizacijos angą, darydami nedideles pertraukėles, kad karštas vanduo gerai atliktų savo darbą. Jei kriauklė atsikimšo ir jums dar liko vandens, apdovanokite save skania arbata.

5. Indų ploviklis. Jei tualetas užsikimšo, įpilkite į jį 1/4 puodelio indų ploviklio. Užvirkite šiek tiek vandens, supilkite į tualetą ir tada dirbkite pasiimkite į pagalbą sanitarinę pompą.

Šie 5 patarimai padės jums susidoroti su užsikimšusiomis kriauklėmis ir kanalizacija. Jei žinote kitų būdų, kurie gali padėti atkimšti vamzdžius, pasidalinkite jais komentaruose.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].