1. Obuolių actas

Obuolių actas yra labai populiarus, turintis visus antimikrobų privalumus ir trūkumus ir gali būti naudojamas mikrobangų krosnelėse, džinsų, marškinių ar automobilio salonui valyti.

Išvalykite drabužius arba kilimą, naudodami obuolių actą. Norėdami pašalinti didesnį kiekį kramtomosios gumos, naudokite nedidelius nelygius objektus ar peilį.

Galite naudoti seną dantų šepetėlį pašalinti gumos likučiams ant audinio.

2. Žemės riešutų sviestas

Naudojant žemės riešutų sviestą, kramtomą gumą galite pašalinti iš plaukų. įtrinkite kelis šaukštus žemės riešutų sviesto į plaukus ir palaukite 8-10 minučių.

Žemės riešutų sviesto sudedamosios dalys yra anglis ir vandenilis, o jų junginiai vadinami minkštinamosiomis medžiagomis.

Plaukuose esančios dervos yra ne absorbuojančios, nesumaišomos medžiagos. Todėl sukibimas su plaukais greitai neliks.

3. Alyvuogių aliejus

Gerai žinoti, kad žmonės su alergijomis gali pašalinti kramtomą gumą iš savo plaukų ir drabužių, naudodami alyvuogių aliejų.

4. Vazelinas

Tai yra saugus tepalas ir gali būti naudojamas gumai pašalinti. Jis pigus ir padeda išspręsti problemas.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].