Sužinokite, kaip valyti chromuotas detales. Ši užduotis visai nesudėtinga, be to, tam prireiks vos vieno produkto.

REKLAMA

Ant chromuotų čiaupo dalių dažnai nusėda vandens lašai,  be to, ant jų taip pat gali būti pastebimi pirštų atspaudai. Tas pats pasakytina ir apie metalinius elementus, kurie yra dušo kabinos dalis. Kaip priversti  šias dalis vėl spindėti?

Kaip poliruoti chromuotas detales?

Užlašinkite ant audinio kelis lašus kūdikiams skirto aliejaus. Nušluostykite maišytuvą, furnitūrą ir dušo kabinos durų elementus. Greitai pastebėsite, kad dėmės ir vandens ar pirštų pėdsakai išnyksta. Aliejus papildomai impregnuoja chromuotas detales, todėl jos ilgiau išliks blizgios (vanduo nenusės ant jų paviršiaus). Žinoma, jei neturite  kūdikiams skirto aliejaus, galite naudoti alyvuogių aliejų ar kitą augalinį aliejų.

REKLAMA

Gudrybės maudantis duše

Ar jums patinka maudytis po dušu? Būtinai atkreipkite dėmesį į keletą smulkmenų, ir tai padės išvengti tam tikrų dažnai pasitaikančių problemų.

  • Prieš eidami į dušą visada iššukuokite plaukus. Plaukai, kurie turėjo iškristi, liks ant šepečio ir nepateks į kanalizaciją. Ši smulkmena užtikrins, kad plaukai neįstrigs vamzdžiuose ir nekels grėsmės jų praeinamumui. Tikrai geriau užkirsti kelią nuotekų sistemos užsikimšimui, nei vėliau kovoti su užsikimšusiu kanalizacija. Taip pat galite nusipirkti silikoninį sietelį ir sumontuoti jį ant vandens nutekėjimo angos. Šis sietelis sulaikys visus plaukus.
  • Maudantis po karštu dušu visame vonios kambaryje dažnai pasklinda daug garų. Pasinaudokite tuo. Išėję iš dušo atidarykite duris ir leiskite šiltam orui išeiti iš vonios ir sušildyti kitas patalpas. Pastebėsite, kad temperatūra namuose šiek tiek pakils. Tai gali padėti sumažinti šildymo sąnaudas.
  • Norite, kad jūsų vonios kambarys maloniai kvepėtų, kai prausiatės? Galite pasinaudoti paprasta gudrybe. Medinį skalbinių segtuką pamirkykite mėgstamame eteriniame aliejuje ir prisekite jį prie dušo durelių ar užuolaidų. Kas kartą, kai įjungsite karštą vandenį, tikrai pajusite, kad skalbinių segtukas skleidžia malonų aromatą. Tai – tikrai puikus oro gaiviklis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].