Užsikimšęs klozetas – situacija, su kuria anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas. Taigi verta žinoti veiksmingą būdą, kuris padės įveikti šią nemalonią problemą. Kai taip atsitiks, reiks veikti greitai! Deja, klozeto atkimšimo atidėlioti negalima, mat juo naudotis yra pagrindinis kiekvieno žmogaus poreikis!

REKLAMA

Kai įmetama keliais tualetinio popieriaus lapeliais per daug į klozetą , jis staiga visiškai užsikemša. Pirmas dalykas, apie kurį pagalvojate, kad yra stiprių priemonių, skirtų pašalinti užsikimšimą. Juk reklamose jos tai daro puikiai!

Deja, patirtis sako ką kita. Daugelis iš mūsų (su dideliu susierzinimu) pastebėjome, kad jos neduoda norimo rezultato. O jeigu ir suveikia, tai ne taip greitai, kaip norėtume. Tad nešvaistykite savo laiko ir pinigų. Pasinaudokite gudrybėmis, padėsiančiomis atkimšti jūsų klozetą, kurios niekada nenuvilia!

REKLAMA

Užsikimšęs klozetas: kaip su tuo kovoti?

  1. Paruoškite šiukšlių maišą arba didelį pirkinių maišelį.
  2. Uždenkite juo klozetą ir sandariai apvyniokite lipnia juosta. Tai labai svarbu! Sandarumas yra šio metodo sėkmės raktas!
  3. Nuleiskite vandenį ir rankomis spustelėkite šiukšlių maišą per viduriuką. Darykite tai entuziastingai ir ryžtingai, tačiau būkite atsargūs, kad nepradurtumėte maišelio! Juk nenorėtumėte, kad jūsų ranka atsidurtų užsikimšusio klozeto turinyje…
  4. Jei nepadėjo, vandens nuleidimą ir oro pumpavimą pakartokite dar kartą (arba du) – kol pavyks. Tačiau prieš kiekvieną kitą kartojimą įsitikinkite, kad maišelio struktūra vis dar pakankamai tvirta ir nėra pažeista.

Vietoj šiukšlių maišo ar plastikinio maišelio galite naudoti ir maistinę plėvelę. Ji taip pat efektyviai pašalina problemą. Beje, naudojant maistinę plėvelę, nebūtina klozeto apjuosti lipnia juosta. O procedūra tokia pat, kaip ir naudojant šiukšlių maišą. Viskas labai paprasta!

REKLAMA

Čia galite pažiūrėti nuotraukas:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].