Tvarka namuose: puiki idėja, kaip panaudoti nereikalingas dėžes

Šiandien bet kurioje baldų parduotuvėje galite rasti įvairių, labai mielų dėžių ir krepšelių daiktams laikyti. Tačiau daugelis jų kainuoja gana brangiai. Geriausia tai, kad tikrai stilingas laikymo dėžes galite pasigaminti savo rankomis. Pavyzdžiui, galite naudoti paprastas dėžes ir jas papuošti. Tikimės, kad ši idėja jus patiks.

Jums reikės:

  • daržovių dėžutės;
  • gofruoto kartono;
  • audinio;
  • medžiagų dekorui;
  • siuvimo reikmenų;
  • karštų klijų;
  • dažų;
  • įrankių.

Dėžučių, reikalingų gamybai, skaičius priklauso nuo aukščio, kurį norite suteikti būsimai daiktų dėžei. Visoms dėžėms, išskyrus vieną, iškirpkite dugną. Likusi nepažeista dėžė bus apačia.

Sudėkite paruoštas dėžutes viena ant kitos ir pritvirtinkite karštais klijais.

idėja

Tada apdenkite būsimos daiktų dėžės sienas iš vidaus ir išorės, naudodami gofruotą kartoną. Jis tvirtinamas karštais klijais. Taip pat ir dėžutės dugną apklijuokite kartonu.

Toliau ant kartono klijuokite dekoravimo detales. Jei norite padaryti medinių lentelių imitaciją ant būsimos dėžutės, iš to paties gofruoto kartono iškirpkite tinkamo dydžio juosteles, o tada klijuokite jas prie sienų. Be to, dekoravimui viršuje ir apačioje pridėkite kartono juostelę, taip imituodami tvirtinimą.

idėja

Tada iš kartono išpjaukite norimos formos ir dydžio dangtelį. Kad dangtelis būtų storesnis, apklijuokite jį kartonu keliais sluoksniais. Lygiai taip pat imituokite medines lenteles.

Padarytus dėžės ir dangčio ruošinius nudažykite norimais dažais.

idėja

Tada paimkite pamušalo audinį, išmatuokite reikiamą kiekį ir pasiūkite „kojinę“. Įdėkite gautą maišelį į dėžutę, gerai ištiesinkite. Pamušalo audinį galite pritvirtinti karštais klijais arba tiesiog įdėkite į dėžutę, jei jis gerai laikosi.

Tai viskas, daiktų dėžė paruošta, lieka tik ją padekoruoti! Šiuo atveju tai yra užrašas ant audinio, pagamintas iš kito audinio.

idėja

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].