Indų plovimo kempinėlės yra nepakeičiamas kiekvienos virtuvės elementas, ir visai  nesvarbu, ar turite indaplovę, ar ne. Vis dėlto, apie jų spalvą dažnai nesusimąstome. Dažniausiai paimame į rankas pirmą pasitaikiusią kmpinėlę ir nė nesusimąstome apie jos paskirtį. Pasirodo, kad tai – didelė klaida. Ar kada susimąstėte, kokia yra įvairių spalvų kempinėlių paskirtis?

REKLAMA

Galbūt manote, kad indų kempinėlės spalva atlieka tik estetinę funkciją, tačiau tai yra klaidinga nuomonė. Skirtingi kempinėlių atspalviai yra parinkti tikrai ne tam, kad kempinėles galėtumėte lengviau priderinti prie virtuvės interjero. Pasirodo, kad kempinėlių spalvos turi daug svarbesnę reikšmę…

Ar tikrai svarbi indų plovimo kempinės spalva?

REKLAMA

Tikrai taip! Nebent nuspręsite pirkti pigiausias kempinėles, – tokiu atveju spalva iš tikrųjų neturi jokios reikšmės. Vis dėlto, jei renkatės geresnės kokybės indų plovimo kempinėles, turėtumėte atkreipti dėmesį į pasirinktą spalvą. Kiekvienas kempinėlės atspalvis turi savo specifinę paskirtį. Tą tikrai naudinga žinoti, nes tuomet kempinėles galėsite naudoti pagal jų paskirtį.

REKLAMA
  • Kam naudojama mėlyna kempinėlė?

Mėlyna  indų kempinėlė yra pati gležniausia, todėl ji puikiai tinka plauti porcelianą. Vis dėlto, ji tikrai neįveiks sunkiai pašalinamų nešvarumų.

  • Kaip naudoti geltoną kempinėlę?

Ją geriausia naudoti stiklui valyti, todėl tokią kempinėlę galite drąsiai naudoti stiklinių plovimui.

REKLAMA
  • Kam naudojama žalia kempinėlė?

Ji padeda pašalinti sunkiai įveikiamus nešvarumus. Žalia kempinėlė gali padėti įveikti išdžiūvusio maisto ar riebalų likučius. Šia kempinėle galite šveisti indus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte gležno paviršiaus.

REKLAMA
  • O kaip gi raudona ar rožinė kempinėlė?

Nors gali atrodyti priešingai, raudona arba rožinė kempinėlė yra subtilesnė nei žalia. Ši kempinėlė gali būti naudojama sunkiai pašalinamų nešvarumų plovimui, tačiau ji yra saugesnė ir mažiau subraižo indus. Tai – universali kempinėlė, kuria galima plauti įvairius paviršius.

REKLAMA

Ar žinojote, kad indų plovimo kempinėlės yra labai palanki terpė bakterijoms daugintis?

Vertėtų nepamiršti, kad indų plovimo kempinėlė turėtų būti reguliariai keičiama, nes joje sparčiai dauginasi bakterijos. Indų plovimo kempinėlę galima karts nuo karto atnaujinti, tačiau nepamirškite, kad ji reguliariai turi būti pakeičiama nauja. Nelaukite, kol indų kempinėlė ims skleisti blogą kvapą!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.