Tėtis padarė sūnui stilingą ir patogią lovytę. Pasisemkite įkvėpimo!

Baldų pirkimas vaikams yra brangus malonumas. Gamintojai kuria madingus ir gražius baldų variantus, tačiau jų kainos yra tikrai labai didelės. Ne kiekviena šeima gali sau leisti nusipirkti stilingą ir madingą vaiko lovytę. Šis tėtis nusprendė savo rankomis sukurti sūnui jaukų kampelį.

Pirmiausia tėtis susikūrė lovos maketą, tada nusipirko lentų, susipjaustė jas tinkamo dydžio.

Kitas etapas buvo pagrindinio rėmo surinkimas. Pirmiausia visos detalės buvo pažymėtos ir surinkta pagrindinė konstrukcija. Sūnus padeda tėčiui, kaip miela!

tėtis

Tada jie surinko lovos stogą ir padarė vietą čiužiniui.

Pažiūrėkite, tai bus lova-namelis. Koks šaunus sumanymas!

tėtis

Po lovytės surinkimo tėvelis ją padailino. Šiai lovai-namams jis pasirinko baltą spalvą – stilingą ir madingą. Ši lova geresnė nei bet kokia parduotuvėje!

Dabar vaikas galės žaisti savo lovoje-namuose! Šis vyras labai šaunus tėvelis, nes pats padarė savo sūnui svajonių lovą!

tėtis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].