Prieš keletą dienų 32 metų Ali Al-Zubaidi Bjelkerud iš Geteborgo pamatė kažką keisto. Iš niekur, ant šeimos sofos atsirado degimo žymė!

REKLAMA

Jis nė nenujautė, kas nutiko, ir iš pradžių pamanė, kad tai buvo įsilaužimas ar net vaiduoklis…

Ali ir jo 9 metų dukra apžiūrėjo daiktus gyvenamajame kambaryje, kad sužinotų, kas nutiko, tačiau nieko nerado… Tėtis daugiau apie tai negalvojo – kol grįžo kitą rytą ir ant sofos atrado naują degimo žymę!

REKLAMA

Ali išsigando, nes negalėjo suprasti, iš kur atsirado naujos žymės – bet tada dukra staiga suprato, kas nutiko!

„Ji man pasakė, kad degimo žymes galėjo padaryti veidrodis, ir kad ji eksperimentavo su juo mokykloje,” – sako Ali ir tęsia:

„Aš pats tai išbandžiau su knyga ir šis bandymas pasiteisino. Jis veikė kaip ir padidinamasis stiklas. Mums pasisekė, bet jei saulės spindulys būtų pataikęs į užuolaidą, tikriausiai viskas būtų užsidegę!“.

Šeima veidrodį turėjo ilgą laiką, tačiau niekada to dar nebuvo patyrę. Dabar Ali nori perspėti kitus apie galimą pavojų gyvybei!

REKLAMA

„Veidrodis dabar yra padėtas tamsioje vietoje. Noriu kreiptis į žmones su šia informacija, nes manau, kad nedaugelis mano, kad veidrodis gali sukelti gaisrą. Kai paskambinau į draudimo bendrovę, jie buvę labai nustebę“, – pasakojo Ali.

Ar turite tokį veidrodį? Įsitikinkite, kad jį padėjote saugiai!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].