Tai stebuklingas dušo valiklis. 2 produktai ir apnašos dingsta!

Dušo stiklai yra viena iš sunkiausiai valomų vietų. Ant jų yra muilo likučių ir kalkių nuosėdų pėdsakų. Laimei, yra puikus dušo valiklis, kuris lengvai pašalins visus nešvarumus. Jis padės pamiršti ilgą ir varginantį šveitimą.

REKLAMA

Dušo kabinos valymas gali būti tikras išbandymas . Pro langus tekantis vanduo ir ant jų nusėdę vandens garai sukuria sunkiai pašalinamas apnašas . Tačiau jūs galite žymiai palengvinti savo užduotį, jei patys pagaminsite ploviklį iš 2 ingredientų . Greičiausiai juos turite namuose.

Iš ko pasigaminti valiklį?

Norint kovoti su apnašomis ant dušo, nereikia naudoti korozinių cheminių preparatų. Namuose randamos priemonės yra švelnesnės, ekologiškesnės, bet veiksmingos. Be to, jos kainuoja centus, palyginti su parduotuvėse esančiais plovikliais. Norėdami gauti dušo valiklį, kurio dėka jis spindėtų, tiesiog sumaišykite 1 puodelį indų ploviklio ir 1 puodelį acto.

Kaip naudoti dušo valiklį?

Dušo kabinos valymas šiuo paprastu mišiniu yra labai paprastas ir nereikalauja didelio šveitimo. Preparatą ant dušo užtepkite minkštąja indų plovimo kempinės puse. Palikite 15 minučių. Praėjus šiam laikui, tiesiog nuplaukite valiklį vandeniu. Naudokite valytuvą, kad pašalintumėte visus vandens lašus. Baigus dušo kabina turi būti visiškai švari ir blizgi. Neliks muilo ir kalkių nuosėdų pėdsakų. Lygiai taip pat galite plauti plyteles ant dušo sienų. Poveikis bus įspūdingas.

REKLAMA

Kaip apsaugoti dušo kabiną nuo kalkių nuosėdų?

Kai dušo kabina yra švari, verta ją apsaugoti nuo kalkių nuosėdų. Tiesiog pasinaudokite paprasta gudrybe, kad ji ilgiau išliktų švari ir blizgi. Jums reikės perpjautos per pusę bulvės. Iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek keista, bet šis triukas tikrai veikia! Ištepkite kabiną bulvių minkštimu ir nublizginkite. Ji blizgės kaip niekada anksčiau ir, svarbiausia, bus apsaugoti nuo kalkių nuosėdų. Dėl bulvių sulčių vanduo puikiai tekės. Dėl to jo dalelės neliks ant langų. Lygiai taip pat galite apsaugoti savo vonios veidrodį nuo kalkių nuosėdų.

dušo

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].