Super pasta, kurią naudoja valymo įmonės. Ji akimirksniu pašalina visus riebalus iš kriauklės

Kriauklės valymas gali būti nemenkas iššūkis. Ne kiekvienas preparatas, net ir iš parduotuvės, gali pašalinti nešvarumus ar kalkių nuosėdas. Mes jums papasakosime, kaip išvalyti kriauklę, kad ji būtų švari ir blizga. Jums reikia tik 2 paprastų ingredientų.

REKLAMA

Virtuvinė kriauklė kasdien labai naudojama. Į ją pilame likusius skysčius, įskaitant riebalus, kurie ant kai kurių paviršių palieka sunkiai pašalinamus pėdsakus. Be to, tada vandens dalelės palieka ant kriauklės nuosėdas. Kaip išvalyti kriauklę, kad pašalintumėte visus nešvarumus? Tam yra paprastas ir veiksmingas būdas.

Kaip išvalyti kriauklę?

Paprasti sprendimai kartais būna geriausi. Kriauklei valyti verta naudoti priemones, kurias kiekvienas turime namuose – druską ir indų ploviklį. Druska turi savybę pašalinti dėmes, o indų ploviklis tirpdo riebalus. Dėl to jie puikiai tinka virtuvės kriauklės valymui. Į dubenį supilkite šiltą vandenį. Tada įpilkite 1 arbatinį šaukštelį valgomosios druskos ir 1 arbatinį šaukštelį indų ploviklio. Kruopščiai išmaišykite, kad visi ingredientai gerai ištirptų. Tada mišinyje sudrėkinkite kempinę ir ja iššveiskite kriauklę. Norėdami gauti geresnių rezultatų, palikite skystį ant paviršiaus keletą minučių. Praėjus šiam laikui, nuplaukite viską vandeniu. Neliks jokių nešvarumų ar riebalų pėdsakų. Tuo pačiu mišiniu taip pat galite valyti stalviršius ir virtuvės stalus. Greitai atsikratysite dėmių ir nešvarumų nuo riebalų ar padažų.

Kuo dar galite valyti kriauklę?

Yra ir kitų, ne mažiau paprastų būdų, kaip išvalyti virtuvės kriauklę nuo visų nešvarumų. Juos galite pasigaminti iš produktų, kuriuos daugelis iš mūsų visada turime namuose.

REKLAMA
  • Naudokite dantų pastą. Šiek tiek išspauskite dantų pastos ir kempine paskleiskite ant kriauklės paviršiaus. Palikite keletą minučių, tada nuplaukite vandeniu. Kriauklė spindės. Šis metodas ypač naudingas valant baltas plastikines kriaukles.
  • Sudrėkintą kriauklės paviršių pabarstykite kepimo soda. Palaukite kelias minutes ir tada nuvalykite kriauklę. Kepimo soda išvalys visus nešvarumus nepažeisdama kriauklės paviršiaus.
  • Užpilkite šiek tiek plaukų šampūno ant kempinės ir iššveiskite kriauklę. Ši švelni ir maloniai kvepianti priemonė veiksmingai pašalins kalkių nuosėdas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].