Stilingas interjeras. Kaip jį išmokti sukurti patiems?

Būna, kad užėjus į žmonių namus, ten viskas švaru ir nauja, bet vis tiek kažkas ne taip. Greičiausiai šis interjeras turi netinkamų detalių. Net sėkmingiausią remontą gali lengvai sugadinti pora dalykų, kurie seniai turėjo būti šiukšliadėžėje.

Šiandien dalinamės, kokie 7 dalykai liudija apie blogą šeimininkų skonį. Žinoma, savo nuožiūra, tačiau mes rekomenduojame juos išmesti.

interjeras

Madingas interjero dizainas 2020 m. Reiškia paprastumą, natūralias medžiagas ir minimalizmą. Bet kokia interjero gausa yra blogo skonio ženklas. Žinoma, pirmiausia reikia sutelkti dėmesį į savo norus, o tik po to į tendencijas. Tačiau vis tiek verta atkreipti dėmesį į dizainerių patarimus. Mes jums sakome, kad tai aiškiai nereikalinga.

Dirbtinės gėlės.

Šioms dekoracijoms yra vieta, ant kapinių, bet ne namuose. Jų namų puošyba buvo madinga praėjusio amžiaus pabaigoje. Dabar šie aksesuarai atrodo juokingi. Aiškus blogo skonio ženklas. Geriau juos pakeisti gyvais augalais, taip bus jaukiau.

Plakatai

Dizaineriai tvirtina, kad plakatai gali būti toleruojami tik vaikų ir paauglių kambaryje. Malonu dalintis savo pomėgiais su kitais, jauname amžiuje tai suprantama. Tačiau plakatams nėra vietos, jei interjeras skirtas suaugusiems. Tai, kas leidžiama jaunimui, nėra leidžiama suaugusiam.

interjeras

Gyvūnų iškamšos

Dar feodalinėje visuomenėje kilo siaubinga mada naudoti gyvūnų iškamšas. Panašūs objektai puošė didikų dvarus, kalbėjo apie jų statusą ir turtus. Dabar tai kalba apie visišką skonio trūkumą. Mūsų visuomenė jau yra subrendusi humaniškai elgtis su gyvūnais, tačiau tokios dekoracijos verčia mus tuo abejoti.

Blizgesys ir blizgučiai

Blizgučiai ir blizgesys nepadarys interjero turtingesnio. Kažkada visi šie veidrodiniai paviršiai ir cirkoniai tvirtai įsiliejo į kasdienį gyvenimą, tačiau jų laikas jau seniai praėjo. Taigi reikia juos paleisti ir pamiršti lengva širdimi. Pamirškite tapetus su blizgučiais ir cirkoniu, karoliukų užuolaidos.

Visa tai sukuria papildomą blizgesį ir atpigina interjerą. Namai gali turėti veidrodinius paviršius, bet saikingai. Jūs visada turite laikytis pagrindinės taisyklės – viskas turėtų būti saikingai.

interjeras

Nėriniai ir klostės užuolaidose

Ansksčiau užuolaidos būto vadinamos turto rodikliu. Dabar daugiasluoksniai audiniai, klostės ir raukiniai yra visiškai nenaudingi. Verta pasakyti, kad užuolaidos jau seniai prarado savo aktualumą. Madoje yra daugiau šiuolaikinių modelių: žaliuzės arba visiškai atviri langai.

Gipso ornamentai

Daugeliui patinka baroko stiliaus atributai. Tik dabar jis yra tinkamesnis muziejams ir galerijoms, bet ne namams. Įprastuose namuose tai atrodo keistai ir juokingai. Ypač kartu su blizgančiais tapetais. Gipso ornamentai visiškai netinka mažiems kambariams, nes jie vagia vietą.

Galite papuošti didelių sodybų sienas, papildydami sienų apdailą prabangiais drožinėtais baldais ir tikru židiniu. Tokiame interjere tai iš dalies bus tinkama. Tačiau mažam butui reikia pasirinkti ką nors kuklesnio.

interjeras

Patalynė iš skirtingų komplektų.

Draudžiama derinti daiktus iš skirtingų komplektų, bet ant ribos. Dažnai paklodė iš komplekto susidėvi anksčiau. Neišmeskite su ja antklodės ir pagalvių užvalkalų. Žinoma, ne. Jums tiesiog reikia nedelsiant nusipirkti atskirą paklodę.

Taip pat prastos skonio ženklu galima laikyti pernelyg spalvingą patalynę. Dizaineriai į šį sąrašą įtraukia satino patalynę per daug nekomentuodami. Apskritai viskas, kas atrodo brangu ir turtinga turėtų būti pakeista.

Juk geriausias interjeras, yra be šių detalių. Sutikite, tai toli gražu nėra patys reikalingiausi dalykai. Bet žinote, svarbiausia yra tai, kad namuose esantys daiktai jus džiugina. Jei plakatas su muzikos grupe ar katės iškamša yra jums brangi, palikite tai namuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].