Kodėl tualetinis popierius dedamas į spintą greta rankšluosčių ir patalynės? Kad atsikratytumėte labai dažnos ir nuolatinės problemos, kuri visada kyla, jei ką nors ilgiau laikote uždarytą ir nenaudojate.

REKLAMA

Nemalonaus kvapo problema

Visos namų šeimininkės kada nors gyvenime yra susidūrusios su šia problema, o nemaža dalis su ja susiduria nuolat. Kai į spintą sudedate skalbinius ir ilgą laiką jų visiškai nenaudojate, po kurio laiko šie daiktai pradeda nemaloniai kvepėti. Galbūt ne baisiai nemaloniai, bet, vis dėlto, sunku nepastebėti atsiradusio nemalonaus ir erzinančio kvapo. Kai kurie žmonės netgi įsitikinę, kad tai tam tikra prasme yra netinkamo skalbimo rezultatas. Galbūt verta skalbti kitu skalbimo ciklu arba ką nors kito sureguliuoti, nes mašina akivaizdžiai švariai neišskalbia? Juk skalbiniai turi kvepėti, ar ne? Kaip kitaip paaiškinti tą specifinį pelėsių kvapą? Esmė ta, kad šio kvapo atsiradimas nereiškia, jog skalbimo etape kažką padarėte ne taip. Ciklo ar skalbimo režimų keitimas nepadės, nes iš tikrųjų problema slypi kitur.

Drabužiai, patalynė ir rankšluosčiai taip pat turi kvėpuoti

REKLAMA

Deja, drabužiai gali skleisti pelėsių kvapą vien dėl to, kad per ilgai buvo laikomi spintoje. Ypač jei spintoje nėra daug vietos oro cirkuliacijai. O kadangi spinta retai atidaroma, į ją retai patenka oro. Tokios sąlygos reiškia, kad jei daiktai ilgai laikomi vienoje vietoje, jie sugeria drėgmę, kurios tam tikras kiekis vis dar yra ore. Ši drėgmė nusėda ant drabužių, rankšluosčių ar patalynės ir laikui bėgant pradeda skleisti pelėsių kvapą. Paprastai šios drėgmės nebūna tiek daug, kad dėl jos pablogėtų audinio kokybė. Tačiau jos taip pat yra pakankamai, kad atsirastų tas bjaurus kvapas. Tačiau yra paprastas būdas jį pašalinti!

Įdėkite tualetinio popieriaus į spintą ir jūsų rankšluosčiai bei patalynė niekada nebeturės nemalonaus kvapo!

Norint visiškai pašalinti pelėsių kvapo problemą, tereikia skalbinius visam laikui apgaubti kitokiu kvapu. Vienas pigiausių būdų tai padaryti – paimti tualetinio popieriaus ritinėlį ir apipurkšti jį mėgstamu eteriniu aliejumi. Taip jūsų patalynė ir rankšluosčiai visada kvepės puikiai ir jums nebereikės dėl to nerimauti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].