Spaudžia batai? Pasinaudokite šiais patarimais ir pamirškite diskomfortą!

Manau, visi žino situaciją, kai ateinate į parduotuvę, pamatote batus ir suprantate, kad be jų negalite eiti namo. Moterys mane supras. Tačiau ši meilė ne visada būna abipusė, dažnai šie batai nėra tokio dydžio ar per daug spaudžia kojas. Pirkdami paprasčiausiai to nepastebite, o pasimatavę juos namuose suprantate, kad viskas vyko pagal planą.

batai

O ką daryti tokiais atvejais, išmesti naujus batus? Papasakosime, kaip ištampyti odinius batus bent jau visu dydžiu.

KAIP IŠTEMPTI ODINIUS BATUS

Kodėl mes kalbame apie odinius batus? Tai paprasta: daugiausiai problemų kelia būtent odos gaminiai. Paprasti batai gali išsitampyti patys, tačiau oda (ir visi tokie pakaitalai) nėra elastingi. Apskritai, metodas tinka bet kokiems batams, jis yra universalus. Nustokite blaškytis, laikas tampyti batus.

Yra daugybė būdų, kaip ištempti batus, atsižvelgiant į kiekvieno norus ir galimybes, tačiau ne visi jie veikia. Degtinė, ricinos aliejus – tai tiesiog pilama į batus, tačiau yra ir paprastesnis, ir saugesnis būdas. Norėdami tai padaryti, jums reikės poros patvarių maišų ir šiek tiek vandens. Tai viskas, nereikia papildomų išlaidų.

batai

Taigi, pasiimkite savo batus ir padėkite kampu į kokį nors indą. Svarbu nustatyti padėtį. Dabar paimkite maišelį, geriausia du, kad būtų patikima, ir padėkite jį į batų vidų. Jei spaudžia tik kojos pirštas, padėkite jį ten. Jei batai yra tiesiog per maži ir jums reikia juos visiškai ištempti, tada padėkite juos tiesiai ir paskirstykite maišą viso batų viduje.

Dabar paimkite įprastą šaltą vandenį ir supilkite jį į batus. Vėlgi, jei suspaudžia kojos pirštą, tada leiskite, kol batų priekis bus pilnas, jei visi – pilnas maišelis. Užriškite maišus ir nusiųskite batus į šaldiklį. Jie turi būti laikomas ten bent kelias valandas. Vanduo turėtų užšalti ir gerai ištempti batus.

batai

Po to ištraukite juos iš šaldiklio, išimkite ledus ir pabandykite juos apsimauti. Dėvėkite su storesne kojine ir porą valandų vaikščiokite su avalyne. Patartina nešioti ir pradėti dėvėti batus nedelsiant. Po poros valandų, pamatysite, kad batai nespaudžia. Verta paminėti, kad tai yra pats veiksmingiausias mano sutiktas batų tempimo būdas.

Ir svarbiausia, kad batai visai nesusigadina. Svarbiausia nelaikyti šaldiklyje per ilgai, tačiau kitaip naujieji batai neturėtų nukentėti. Todėl tokiu būdu galite ištempti odą, zomšą ir bet kuriuos kitus batus. Mėgaukitės šiuo magišku metodu!

batai

Šiame vaizdo įraše Olga Papsueva aiškiai parodys šio metodo įgyvendinimą praktikoje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].