Sofa. Kaip išsirinkti geriausią ir labiausiai jums tinkančią?

Ne kiekviename bute yra vieta miegui, todėl lovos funkciją dažnai atlieka sofa. Ir jei svečių miegamajam yra keliama ne tiek daug reikalavimų, tai pagrindinio miego vietai reikalavimų yra daug daugiau. 

Kokia sofa idealiai tinka kasdieniam miegui?

Metalinis rėmas

Sofa, kurią planuojama kasdien naudoti miegui, turi būti patvari. Metalinis tinklelis, kaip sofų sutvirtinimas miegamojoje dalyje yra patvariausias variantas, galintis atlaikyti didesnę apkrovą nei medžio drožlių plokštės ar mediena.

Sofa

Transformacijos mechanizmas

Ne visi mechanizmai gali atlaikyti kasdienį lankstymą. Atsižvelkite ir į patogumą, sofą turi būti lengva ir patogu kiekvieną diena išskleisti ir suskleisti.

Anatominis čiužinys su nepriklausomu spyruokliniu įtaisu 

Nepriklausomas spyruoklinis blokas, naudojamas sofai užpildyti, suteikia visą dienos ir nakties poilsį. Bazė įgauna kūno formą, leidžiančią visiškai atsipalaiduoti. Ir kai vienas iš miegančių žmonių ridenasi ant šono, kitas jo netrukdo. 

Yra dvi nepriklausomų spyruoklių zonos: ant sėdynės ir ant nugaros. Kompozicijoje esantis poliuretano putplastis taip pat padidina čiužinio elastingumą. Visa tai leidžia išlaikyti natūralią stuburo padėtį miego metu, sumažina vidaus organų apkrovą ir pagerina kraujotaką. 

Stilingas dizainas

Sofa, kaip ideali vieta kasdieniam miegui, taip pat turi pasižymėti stilingu dizainu ir spalvomis derančiomis prie visų namų interjero.

Sofa

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].