Skalbimo mašiną galite net namuose išvalyti patys!

Jau seniai daugelis namų negali įsivaizduoti be skalbimo mašinos. Vargu ar bent viena šeimininkė prisimena, kaip plauti daiktus rankomis. Bet skalbimo mašiną pradedame vertinti tik tada, kai kažkas sugenda. Ir kad tai neįvyktų kuo ilgiau, mes jums pasakysime, kaip skalbimo mašiną valyti paprastu, bet veiksmingu plovikliu.

Rūpinimasis buitine technika visada atsiperka ir yra pateisinamas. Profilaktikai geriau skalauti mašiną kartą per mėnesį, nei nusipirkti naują per metus ar dvejus. Skalbimo mašinos ploviklis išgelbės ją nuo kalkių ir kitų teršalų.

Skalbimo mašiną

Ingridientai:

  • 0,5 puodelio 70% acto
  • 0,25 puodelio kepimo sodos
  • 60 ml vandens
  • kempinė indams plauti

Darbo eiga:

Sumaišykite sodą ir vandenį, tada įpilkite 2 šaukštelius acto

Supilkite mišinį į ploviklio stalčių.

Į skalbimo mašinos būgną įpilkite likusį actą.

Nustatykite aukščiausią skalbimo režimą.

Po plovimo nuvalykite visus nešvarumus. Nuplaukite vandeniu.

Taip galite namuose pasidaryti skalbimo mašinos valiklį. Jums nereikia jokių specialių ingredientų – viskas jau yra jūsų virtuvėje. Užsirašykite, kaip valyti skalbimo mašiną, ir pakartokite procedūrą bent kartą per mėnesį.

Skalbimas yra svarbiausias darbas savaitgaliais. Tai pats geriausias laikas išskalbti patalynę, rankšluosčius ir drabužius. Atskleisime būdą, kaip dar labiau palengvinti skalbimą! Prieš skalbiant į skalbimo mašiną įdėkite aspirino!

Ką daryti?

Jei jūsų drabužiai yra pageltę ar kitaip pakeitę spalvą, nesijaudinkite. Acetilsalicilo rūgštis padės išspręsti šią problemą. Ištirpinkite 5 tabletes 8 litruose vandens ir laikykite drabužius šiame mišinyje 5-6 valandas. Po to skalbkite drabužius, kaip įprasta.

Aspirinas taip pat padeda atkurti jūsų drabužių spalvą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudėti drabužius į skalbimo mašiną ir įdėti 2 tabletes aspirino.

aspirino

Rezultatai jus nustebins! Balti drabužiai bus dar baltesni, o kitų spalvų drabužiai bus ryškesni. Turėtumėte atsiminti, kad šis metodas labiau tinka drabužiams, pagamintiems iš natūralių ar sintetinių medžiagų.

Šie metodai taip pat padės pašalinti kraujo dėmes nuo drabužių. Atminkite, kad jūsų naudojamas vanduo turi būti šaltas, jei ketinate šalinti kraujo dėmes nuo baltų drabužių. Kraujas gali būti giliai įsigėręs į audinį.

Šie būdai labai pravers skalbiant! Svarbiausia, kad taikant šį metodą neturėsite pirkti brangių dėmių valiklių ir išleisti daug pinigų.

Audinių minkštiklis. Jį galite naudoti ne tik skalbimui…

Daugelis iš mūsų namuose, audinių minkštiklis naudojama tik skalbimui. Bet greičiausiai nustebsite sužinoję, kad jis gali būti naudojamas kitiems tikslams, pavyzdžiui, kaip valymo priemonė. Daugeliu atvejų jis susitvarko su šia užduotimi šimtu procentų. O minkštiklis sunaudojamas labai taupiai!

Atkreipkite dėmesį į šias 9 įdomias idėjas…

AUDINIŲ MINKŠTIKLIS

Langai

Tuščiame butelyje sumaišykite audinių minkštiklį su vandeniu santykiu 1: 4, užtepkite gaminį ant servetėlės ​​ir nuvalykite lango stiklą. Tada nuvalykite sausu skudurėliu. Langas spindės švara – ir be dėmių.

minkštiklis

Durys ir plytelės

Durys ir plytelės blizgės kaip anksčiau, jei jos bus valomos vandeniu praskiestu minkštikliu.

Stringantis užtrauktukas

Jei metalinis ar plastikinis užtrauktukas stringa, sudrėkinkite jį minkštikliu.

minkštiklis

Laminuotos grindys

Praskieskite nedidelį kiekį audinių minkštiklio vandens kibire. Tirpale pamirkykite šluostę ir nuplaukite grindis. Laminuotos grindys atrodys taip, lyg būtų naujos.

Kilimo dėmės ir kailis

Kempine ar skudurėliu, pamirkytu minkštiklio ir vandens mišinyje (1: 1), patrinkite ant kilimo vietas, kur yra jūsų augintinio kailis ar dėmės. Palikti kuriam laikui. Minkštiklis padarys kilimo pluoštą minkštesnį ir tai palengvins dulkių siurblio darbą.

minkštiklis

Seni tapetai

Ką daryti, jei seni tapetai nepasišalina lengvai? Minkštiklio dangtelį praskieskite litru vandens, užtepkite gaminį kempine ant tapetų ir palikite 20 minučių. Po to tapetai lengvai atsitrauks nuo sienų.

Odinė striukė

Jei nešvari odinė striukė, neskubėkite valydami naudoti muilo. Minkštiklis švelniau susidoros su šia problema.

minkštiklis

Automobilio langai

Lengvai valykite automobilio stiklą audinių minkštikliu ir vandeniu.

Automobilio sėdynė

Jei ant automobilio sėdynės atsirado dėmė, ją galima pašalinti minkštikliu. Sumaišykite jį su vandeniu, tepkite mišinį ant kempinės ir gerai įtrinkite užterštą vietą.

minkštiklis

Minkštiklis skalbiant drabužius yra puiki priemonė, kuri gali tapti jūsų tikruoju padėjėju namuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].