Šiuo metu visą kosmetiką galima suskirstyti į 2 pagrindines grupes: dekoratyvinę ir veido bei kūno priežiūros. Internete yra begalė kosmetikos parduotuvių, kuriose galite išsirinkti jums patinkančias priemones. Bet ar tikrai žinote, kokia kosmetika padeda prižiūrėti odą? 

Tai yra visos kosmetinės priemonės, skirtos odos valymui, mitybai ir hidratacijai. Taip pat yra gydomųjų savybių turinčios kosmetikos, kuri padeda atsikratyti bet kokių bėrimų ir kitų trūkumų. O kas tuomet dekoratyvinė kosmetika? Ją sudaro visos likusios kosmetikos priemonės, kurias naudojate po veido valymo ir drėkinimo. 

Kaip išsirinkti tinkamą makiažą?

Pirmiausia nustatykite savo odos tipą. Atidžiai apžiūrėkite savo odą esant geram apšvietimui. Atkreipkite dėmesį, ar nėra kokių probleminių požymių – paraudimo, išbėrimo, sausumo, riebumo ar išsiplėtusių venų. Kosmetika visada turėtų būti parenkama griežtai atsižvelgiant į odos tipą ir jai būdingas savybes.

Kodėl verta rinktis profesionalias veido priežiūros priemones?

Kosmetologai darbe naudoja tik profesionalią, žinomų prekės ženklų kosmetiką. Ji daug veiksmingesnė nei paprastos priežiūros priemonės. Profesionalios kosmetikos sudėtyje naudingų ir vaistinių medžiagų koncentracija yra daug didesnė nei įprastuose gaminiuose. Štai kodėl tokią priežiūros ir medicininę kosmetiką pataria naudoti profesionalūs kosmetologai.

Nuo to, kaip tiksliai pasirinksite sau tinkančią kosmetiką, priklausys jūsų veido ir kūno grožis! Sėkmės!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].