Šią pastą tepu ant tualeto sėdynės. Geltonų dėmių nelieka!

Geltonos dėmės ant tualeto sėdynės yra tai, ko niekas nenori matyti savo vonios kambaryje. Deja, jas pašalinti nėra lengva užduotis. Laimei, yra veiksmingų priemonių, kurios veiksmingai išspręs šią problemą.

REKLAMA

Švarus vonios kambarys – kiekvienų namų vizitinė kortelė. Deja, ant tualeto sėdynės dažnai atsiranda geltonų dėmių, kurias labai sunku nuvalyti, nepaisant kruopštaus plovimo ir net ilgo šveitimo. Ką daryti? Pasigaminkite naminę pastą, kuri per 15 minučių grąžins tualetui baltą spalvą. Ingredientai kainuoja centus. Jų rasite kiekvienoje maisto prekių parduotuvėje.

REKLAMA

Iš kur atsiranda geltonos dėmės ant tualeto sėdynės?

Spalvos pasikeitimo priežastys skiriasi. Kartais taip nutinka dėl netinkamos higienos (kas nors nenuplauna likusio šlapimo), tačiau tokios situacijos yra gana retos. Dažniau geltonos dėmės ant tualeto sėdynės atsiranda dėl to, kad unitazas dažnai liečiasi su vandeniu ir drėgme. Dėmės gali atsirasti dėl kalcio iš vandens, dėl kurio susidaro apnašos. Nors ši situacija yra viena iš labiausiai paplitusių, yra ir kitų scenarijų. Dėl UV spinduliuotės arba korozinių valymo priemonių senų tualeto sėdynių spalva pasikeičia.

Kaip pašalinti geltonas dėmes nuo tualeto sėdynės?

Norėdami pašalinti geltonas dėmes, atsirandančias ant tualeto sėdynės, tiesiog naudokite paprastą, namuose pagamintą preparatą. Jums reikia tik 3 ingredientų: kepimo sodos, citrinos sulčių ir vandens. Sumaišykite juos, kad gautumėte tirštos pastos konsistenciją. Tada paskleiskite ją ant tualeto paviršiaus. Patogiausia tai padaryti naudojant nedidelę kempinę. Pastą galite tepti kampeliuose ir plyšiuose naudodami seną dantų šepetėlį. Palikite pastą pastovėti apie 15 minučių. Praėjus šiam laikui, kruopščiai viską nuplaukite. Po to spalvos pasikeitimo neturėtų likti net menkiausio pėdsako.

REKLAMA

Kaip pasigaminti universalią valymo priemonę?

Kepimo soda gali būti universalaus valiklio pagrindas. Tiesiog sumaišykite ją su citrinos rūgštimi, tarkuotu tulžies muilu ir eteriniu aliejumi su mėgstamu kvapu, kad gautumėte pigų ir ekologišką preparatą. Muilą sutarkuokite ir ištirpinkite nedideliame kiekyje vandens. Tada sudėkite likusius ingredientus. Mišinys turi būti tirštos pastos konsistencijos. Sudėkite preparatą į sandariai uždarytą indą ir naudokite valymui bei skalbimui.

tualeto

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.