Seni džinsai gali būti panaudoti dar kartą! Pasisemkite idėjų

Anksčiau ar vėliau net patys šauniausi džinsai praranda savo aktualumą: išeina iš mados, sensta fiziškai arba tiesiog atsibosta. Ir atsitinka, kad jūs vis dar juos nešiojate, nes ranka nekyla išmesti.

Tačiau pratęsti mėgstamo daikto tarnavimo laiką visai nėra sunku! Čia raktas į sėkmę yra noras, šiek tiek įkvėpimo ir kad jūsų rankos augtų iš reikiamos vietos, tada iš senų džinsų galite lengvai sukurti daug, daug gražių, naudingų ir labai reikalingų dalykų.

KĄ GALITE PADARYTI SU SAVO DŽINSAIS

džinsai

Kviečiame susipažinti su 11 stilingų daiktų, kuriuos galima pasigaminti iš senų džinsų. Šios idėjos tikrai nepaliks abejingų!

1. Net pats kukliausias laikrodis taps neįtikėtinai stilingu aksesuaru su tokiu džinsiniu dirželiu.

2. Seni džinsai gali pasitarnauti kuriant nuostabią dovaną ir nemokamai!

džinsai

3. Šį sezoną praktiškas ir tvirtas džinsinis audinys vėl tapo madingas. Taigi kodėl gi nepadarius iš jos tokio stilingo apsiausto?

4. Arba puikus pirkinių maišas!

džinsai

5. Kartais, norint pasiekti rezultatą, džinsinį audinį reikia supjaustyti į mažus fragmentus, o tada sujungti ir sudėti.

6. Toks sijonas taps unikaliu jūsų garderobo elementu. Norėdami jį pagaminti, jums reikės sijono pagrindo, pagaminto iš storo audinio, ir senų džinsų.

džinsai

7. Ir čia yra stilingas šortų atnaujinimas.

8. Seni džinsai gali būti perdaryti net į stilingas šlepetes!

džinsai

9. Dar kelios įdomios idėjos.

10. Džiaugiuosi šia stilinga smulkmena! Galbūt aš tai panaudosiu.

džinsai

11. Ir pagaliau mano mėgstamiausias. Stilingas sportinis krepšys, pagamintas iš džinsinio audinio gabalų.

Kaip matote, perdaryti senus džinsus yra reali galimybė visada būti madoje! Šiek tiek pastangų, šiek tiek jūsų įkvėpimo ir senas kelnes, sijonus ar striukes, dulkančias lentynose, galima paversti dizainerių drabužiais ir aksesuarais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].