Santechnikas pasidalino puikiu sprendimu užsikimšusiai kriauklei. Visada veikia!

Užsikimšusi kriauklė gali sukelti gana didelį galvos skausmą. Ne tik tada, kai šalia yra krūva indų, kuriuos reikia išplauti. Tai ženklas, kad kanalizacija nebuvo reguliariai valoma. Laimei, turime sprendimą, kuris leis greitai atsikratyti problemos. Santechnikas pasidalino savo išmintimi.

REKLAMA

Sustingęs vanduo kriauklėje nėra gerai, bet tai aiškus signalas, kad kriauklė užsikimšusi ir ją reikia atkimšti. Maisto likučiai, reguliariai išmetami į kanalizaciją, yra pagrindinė problemos priežastis. Esant tokiai situacijai, pasinaudokite mūsų patarimu.

REKLAMA

Kaip sutaisyti užsikimšusią kriauklę?

Nepamirškite, kad kanalizaciją gali užkimšti ne tik iš išmestas maistas. Šią problemą sukelia ir kitos medžiagos bei daiktai, pavyzdžiui, vamzdžiuose gali kauptis riebalai. Štai kodėl vanduo negali laisvai tekėti ir dėl to stovi kriauklėje. Reikia ne tik būti atsargiems ir atkreipti dėmesį į tai, ką į ją įmetate, bet ir reguliariai valyti kriauklę. Tuomet išvengsite nemalonių situacijų, o blogiausiu atveju – iškviesite specialistą. Jei matote, kad kriauklėje kaupiasi vanduo, pasinaudokite šiuo patarimu, ir daugiau niekada nepatirsite tokios problemos.

Santechniko patarimas užsikimšusiai kriauklei

Triuką, kaip susidoroti su užsikimšusia kriaukle, mums papasakojo mūsų draugas santechnikas, kuris juo naudojasi savo namuose, kai kartais iškyla tokia problema. Ką reikia padaryti norint pačiam atkimšti kriauklę? Viskas, ko jums reikia, yra indų ploviklis! Įpilkite didelį jo kiekį į kriauklės kanalizaciją ir palikite ten apie 10 minučių. Praėjus šiam laikui, uždarykite kanalizaciją ir pripildykite kriauklę karštu vandeniu. Kai tai padarysite, tiesiog nuimkite kamštį nuo kriauklės, kad vanduo ramiai subėgtų. Po kurio laiko vėl užpilkite karštu vandeniu – bet neuždarydami kanalizacijos. Pastebėsite, kad jis teka laisvai, o kriauklė neužsikemša. Jei tai nepadėjo pirmą kartą, pakartokite visą procesą. Nors ši gudrybė visada pasiteisina, nepamirškite reguliariai valyti kriauklės.

REKLAMA

Santechnikas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.