Langų plovimo skystį naudinga turėti visais metų laikais. Vis dėlto, parduotuvėse siūlomuose langų plovimo skysčiuose yra kenksmingo metanolio, todėl tikrai nėra prasmės permokėti.  Langų plovimo skystį galima pasigaminti ir namuose: pasirodo, tai yra labai paprasta ir nebrangu.

REKLAMA

Langų plovimo skysčio kaina skirtingose pardavimo vietose gali smarkiai varijuoti. Nors pirkti langų skystį internetu yra gerokai pigiau, tačiau turėsite papildomų prekių pristatymo išlaidų. Jei norite sutaupyti pinigų, langų plovimo skystį galite pasigaminti patys.

REKLAMA

Kaip pasigaminti langų plovimo skystį rudeniui?

Šį langų plovimo skystį galima sėkmingai naudoti tokiu oru, nes jis puikiai tinka esant žemai temperatūrai.  Vis dėlto, šaltesnėmis dienomis langų plovimo skystis bus ne toks efektyvus. Paruošti šį skystį yra labai paprasta: jums reikės distiliuoto vandens, baltojo acto ir didelio indo. Pirmiausia į dubenį įpilkite 3/4 distiliuoto vandens, kuris nesukels nuosėdų ir neužkimš purkštuvų. Įpilkite baltojo acto. Jokiomis aplinkybėmis nenaudokite kitų rūšių acto, nes nuo jo susidarys negraži danga. Kai ruduo ypatingai šiltas, pakeiskite mišinio sudedamąsias dalis kitomis. Vietoj acto rinkitės stiklo valiklį, kurio 500 ml galite įsigyti vos už vieną ar du eurus. Vertėtų rinktis tokį gaminį, kuris nepalieka dryžių ant stiklo paviršiaus.

REKLAMA

Kuris skystis tinka visoms oro sąlygoms?

REKLAMA

Dauguma žmonių neturi pakankamai laiko ruošti langų plovimo skysčių kiekvienam sezonui. Būtent todėl vertėtų pasigaminti vieną veiksmingą preparatą, kuris puikiai tiks ir vasarai, ir žiemai. Pirmiausia į 4 litrus distiliuoto vandens įpilkite 1 valgomąjį šaukštą indų ploviklio ir išmaišykite. Kitame žingsnyje paimkite pusę stiklinės amoniako, kuris nuvalys priekinį stiklą ir neleis jam užšalti esant žemai temperatūrai. Ši paruošta priemonė bus gerokai saugesnė nei dauguma parduotuvėse siūlomų preparatų, kurie gali pabloginti priekinio stiklo būklę. Namuose pagamintas pakaitalas yra pigus, efektyvus ir, svarbiausia, saugus. Tai jums tikrai padės sutaupyti pinigų!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.