Ritualai, kurie padės išvalyti namus ir apsaugoti namiškius nuo pavydo

Šie ritualai padės lengvai ir greitai atsisveikinti su bėdomis, taip pat pritrauks laimę, gerovę ir meilę į jūsų namus. Ar žinojote, kad paprasta žvakė gali pritraukti gerovę bei sėkmę į jūsų namus? Užtenka kęsti negatyvą, pats laikas imtis priemonių ir būti laimingu!

ritualai

Anksčiau žvakių pagalba žmonės ne tik apšviesdavo namus, bet ir pritraukdavo į juos gerovę. Paprasti ritualai neprarado aktualumo ir šiuolaikiniame pasaulyje. Šiame straipsnyje būtent juos ir pristatysime!

1. Vakare uždekite žvakę, neškite ją po visus kambarius ir sakykite:

„Aš sudeginu negatyvą ir pavydą ir laimei suteikiu vietą. Sėkmė pasirodys šviesoje ir pateks į mano namus“.

Palikite žvakę ant palangės, kad jos šviesa pritrauktų gerovę. Kai žvakė užges, atidarykite duris ir pakvieskite laimę įeiti į namus.

ritualai

2. Galite pritraukti laimę į namus, jei gaminimo metu uždegę žvakę pasakysite:

„Žvakės liepsna gyva, ji mane sušildo ir laimę neša į namus“.

Vakarieniaukite žvakių šviesoje, kad jūsų namuose būtų pozityvumo ir gerovės bei dingtų aplinkinių pavydas ir negeros mintys.

3. Finansinę gerovę jums pritrauks žalia žvakė arba balta, perrišta žalia juostele.

Uždekite žvakę ir sudėję monetas aplink ją, sakykite: “Žvakė apšviečia kelią finansinei gerovei, lai kiekviena moneta pasidaugina kelis kartus”. Vieną iš monetų apliekite vašku ir padėkite ją nuošalioje vietoje.

ritualai

4. Jei kiekvienas šeimos narys su uždegta žvake pereis per namus, atsikratysite aplinkinių pavydo ir jausitės laimingi

Pažvelkite į tamsiausius namų kampučius ir užsidegę žvakę, sakykite: “Aš sudeginu blogį, išvarau jį iš šių namų. Kai tik aplankys geri orai, tegu namo grįžta laimė“. Tuomet išvėdinkite patalpas ir pakabinkite talismaną, kuris neša laimę, ant namų durų.

5. Kiek įmanoma dažniau namuose uždekite žvakes, tada jus aplankys gera energija

Pasirinkite įvairių spalvų žvakes, kad pritrauktumėte visus įmanomus privalumus ir nepatirtumėte sunkumų, pavydo bei negatyvo.

Žvakidė su vandeniu, ritualai

Šie ritualai padės jums išvalyti namus nuo blogos energijos. Saugokite save ir savo artimuosius nuo aplinkinių pavydo, kuris ir pritraukia visas nelaimes. Būkite sveiki, saugūs bei laimingi!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].