Mankštinkite savo kojas, atlikdami šiuos paprastus pratimus savo namuose pagal „YouTube“ kanalo vaizdo įrašą. Šie pratimai tikrai padailins jūsų figūrą.

Tarp kiekvienos treniruotės padarykite 10 sekundžių pertrauką.

  1. Pratimas

Atsistokite tiesiai, kojas pastatykite plačiai ir vienos kojos kelį kelkite prie tos pačios pusės rankos alkūnės.

Pakartokite 20 kartų, tada pakeiskite šonus. Atlikite po 3 tokias pat serijas.

  1. Pratimas

Šio pratimo metu atsisėskite ant kilimėlio, sulenkite kelius ir pasukite viršutinę kūno dalį tai į vieną, tai į kitą pusę.

Pakartokite 3 serijas po 15 kartų.

  1. Pratimas

Atsigulkite ant kilimėlio, sulenkite kojas ir vieną kartą  stenkitės ranka pasiekti vieną kulną, o paskui – kitą, taip visu liemeniu pasisukite pakaitomis į skirtingas puses.

Pakartokite 3 serijas po 20 kartų.

  1. Pratimas

Atremkite rankas į grindis lentos padėtyje, o nugara turi išlikti tiesi. Delnai turi būti tiesiai po pečiais, dabar stenkitės keliais pasiekti priešingas rankas.

Pakartokite 3 serijas po 24 kartus.

  1. Pratimas

Atsigulkite ant kilimėlio ant nugaros ir įtempkite pilvo raumenis, pakaitomis stenkitės alkūnėmis pasiekti  priešingos kojos kelį.

Pirmiausia siekite kulną delnu, o po to stenkitės paliesti kelį alkūne. Po to pakeiskite mankštinimosi puses. Pakartokite 3 serijas po 20 kartų.

  1. Pratimas

Atremkite rankas į grindis lentos padėtyje, kūnas turi būti įtemptas. Pakaitomis ištieskite vieną koją į šoną, o po to kitą.

Pakartokite 3 serijas po 16 kartų .

  1. Pratimas

Likite lentos padėtyje ir stenkitės keliu pasiekti  tos pačios rankos alkūnę. Po to darykite tai su kitos pusės koja.

Pakartokite 3 serijas po 12 kartų.

  1. Pratimas

Atsigulkite ant nugaros ant kilimėlio, padėkite rankas prie kūno ir iš lėto pakelkite ištiestas kojas virš grindų.

Dešinę koją sukryžiuokite su kaire, tada atvirkščiai ir galiausiai abi kojas išskėskite į šonus. Pakartokite šiuos judesius 3 serijas po 24 kartus.

Visus pratimus galite pamatyti pridedamame vaizdo įraše.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].