Kai šveičiate dušo kabiną, ko gero, visų pirma kimbate į sienelių ir durų valymą. Stengiatės įveikti kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus. Tada susikoncentruojate į maišytuvo švarą – neriatės iš kailio, kad jis blizgėtų. Bet ar nepamiršote kruopščiai išveisti dar vieną dušo elemento? Dušo galvutė taip pat reikalauja kruopštaus valymo.

REKLAMA

Dušo galvutės mažose skylutėse, pro kurias išteka vanduo, taip pat slepiasi nešvarumai ir apnašos. Ar norite sužinoti, ką daryti, kad dušo galvutė būtų nepriekaištingai švari? Šiandien atskleisime paprastą, bet labai veiksmingą valymo būdą!  

Atliekant vonios kambario valymo darbus reikia nepamiršti kruopštaus dušo galvutės valymo – juk būtent iš jos teka vanduo ir apgaubia jūsų kūną. Be to, jei nesirūpinsime šio prietaiso švara, jis greitai pasidengs kalkių nuosėdomis, o tai labai apsunkins prietaiso funkcijas.  Geriau imtis veiksmų ir neleisti, kad taip nutiktų. 

REKLAMA

  Kaip greitai ir efektyviai išvalyti dušo galvutę?   

REKLAMA

Tereikia užtepti priemonės, kurią, ko gero, jau turite savo vonios kambaryje. Nors dažniausiai ši priemonė naudojama kitiems tikslams, tačiau ji puikiai veiks valant dušą! 

Puikiomis valymo savybėmis pasižymi… skutimosi putos! Tereikia jomis padengti dušo galvutę.   

REKLAMA

Tada palaukite, kol putos pradės veikti – praleidus šį veiksmą, šis būdas gali tapti neveiksmingas. Tada nuvalykite visą paviršių skudurėliu ir nuplaukite. 

REKLAMA

Galutinis efektas jus tikrai nustebins. Tikriausiai net nenutuokėte, kad skutimosi putos kada nors pravers valant dušą, be to, jos dar ir puikiai pasiteisins! Garantuojame, kad jei bent kartą išbandysite šį valymo būdą, jūs tikrai įtrauksite jį į savo vonios kambario tvarkymo darbų sąrašą. Tai pigus ir išradingas valymo būdas, kurį neabejotinai rekomenduosite savo artimiesiems! 

Pasinaudokite šiuo internetą užkariavusiu triuku – jį rekomenduoja dauguma interneto vartotojų! Ir net seniausios akmens nuosėdos ištirps akimirksniu! 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.