Prie kriauklės laikau sąvaržėlę. Padeda man išspręsti bjaurią problemą

Ar kada susimąstėte, kaip išdžiovinti indų plovimo kempinę? Galbūt jūs to nežinote, bet kempinės yra tikra bakterijų dauginimosi terpė. Jei nepasirūpinsite ja, bakterijos persikels ant jūsų lėkščių. Skamba žiauriai, tiesa? Nustebsite, bet jums pravers sąvaržėlė.

REKLAMA

Kad jūsų kriauklėje neatsirastų mikrobų, turite išmokti ją tinkamai prižiūrėti. Žinoma, kempinė turi būti dažnai keičiama.

Jūsų kriauklė nešvaresnė, nei manote

Indų kempinė nuolat šlapia, liečiasi su maisto likučiais ir laikoma patalpoje, kurioje aukšta temperatūra. Argi tai neatrodo kaip rojus bakterijoms? Deja, taip. Be to, mažai žmonių supranta, kad kempines reikia išmesti kas kelias dienas, nes joje yra daugiau bakterijų, nei ant unitazo. Blogas kempinės kvapas yra ne kas kita, kaip pradedantys irti bakterijų ekskrementai. Siekiant sumažinti mikroorganizmų dauginimosi riziką ir išlaikyti geresnę kempinės būklę, po kiekvieno naudojimo ją reikia išdžiovinti. Viskas, ko jums reikia, yra sąvaržėlė!

Kaip išdžiovinti ir dezinfekuoti kempinę?

Kad nusausintumėte vandens perteklių, reikia sąvaržėlės, kuri pasitarnaus kaip atrama.  Tiesiog pritvirtinkite ją prie vienos kempinės pusės ir padėkite ant kriauklės. Vanduo išbėgs laisvai, o kempinė greičiau išdžius. Be džiovinimo, verta kartas nuo karto ją dezinfekuoti. Tam reikia dubenėlio vandens, indų ploviklio ir mikrobangų krosnelės. Išmuilinkite kempinę, įdėkite į dubenį su nedideliu kiekiu vandens ir įdėkite į mikrobangų krosnelę. Nustatykite programą vidutinei galiai ir 1,5 minutės trukmei. Visos bakterijos bus sunaikintos. Kai mikrobangų krosnelė išsijungia, būkite atsargūs, kad nenudegtumėte rankų. Dubuo ir kempinė bus itin karšti.

REKLAMA

sąvaržėlė

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].